Xtrasize – přílišné očekávání

Větší penis s Xtrasize až o 7,5 cm? Zapomeňte

Xtrasize slouží na zvětšení penisu až o několik centimetrů po dlouhodobějším užívání. Je na Slovensku av Čechách poměrně známý výživový doplněk. 

Tip pro Vás
Trpíte poruchami erekce a hledáte vhodnou náhradu za XtraSize? Zerex je skvělou přírodní alternativou pro léčbu slabé a nedostatečné erekce! Chci si přečíst o Zerexe 

Udávané vlastnosti produktu Xtrasize:

  • větší penis až o několik centimetrů
  • hrubší penis

Složení:

  • Obsahuje bylinný prášek z Horny Goat (v Číně Yin Yang Huo),
  • Maca (kořen této rostlinky zajišťuje, že vždy budete mít dostatek energie při pohlavním styku. Řeší problémy impotence, erekce, libida, neplodnosti a problémy s prostatou.)
  • Saw palmety, (Složka, která je z něj vytížená se nazývá muirapuamin. Jeho účinky byly v roce 1990 úspěšně prezentovány ve Francii na kongresu Etnofarmakologie, kde bylo testováno 260 mužů s problémy erektilní funkcí, přičemž pozitivní účinek se projevil ve velmi krátké době))
  • Polipodium vulgaris,
  • aminokyseliny L-arginine HCl, L-lysine HCl, Muira Puama, L-carnitine fumarát, (L-Arginin je aminokyselina, která je jádrem úspěchu v boji proti slabé erekci. V malém množství se nachází v bílkovinách. Jak bylo zmíněno výše zajišťuje rozšiřování cév v penisu, tedy zlepšuje průtok krve a tím i samotnou schoipnosť erekce.)

 

Typy produktov Xtrasize:

1, Xtrasize – štartovvací balení

xtrasize3 Obsahuje 1 balení na dva měsíce. Zvětšení penisu o 3 cm. Složení sestává z výše uvedených složek. Cena produktu je 1350 Kč

2, Xtrasize – ekonomické balení

xtrasize3 Obsahuje 2 balení na čtyři měsíce. Zväčšnie penisu o 5 cm. Složení sestává z výše uvedených složek. Cena produktu je 2500 Kč.  

3, Xtrasize – doporučené balení

xtrasize3 Obsahuje 3 balení na šest měsíců. Zväčšnie penisu o 7.5 cm. Složení sestává z výše uvedených složek. Cena produktu je 3350 Kč.

Neužívejte XtraSize ale Zerex

Zerex Klasik

zerex-klasikZerex patří mezi nejznámější produkty, které se zaměřují na prevenci a přírodní léčbu problémů s erekcí. Blahodárně působí i na sexuální výdrž či chuť na sex známou jako libido. Díky typu Klasik můžete mít také vitálnější penis či pevnější a hrubší. Jeho účinek přetrvává až 36 hodin přičemž dávkování je velmi jednoduché – před sexuální hrou si stačí vzít jednu pilulku. Cena je pouze 720 kč. Jeho obsah složení je výhradně přírodního původu:

  • Maca, Sylibum marianum, Tribulus terrestris, L-citrulin, arginin a lysin
  • A další vitamíny a minerály

Jde o výhradně přírodní složení, které pravidelným a dlouhodobým užíváním nezpůsobí žádnou bolest hlavy a udrží Vaši sexualitu v pozoru!

Vyvracíme MÝTY O XTRASIZE

Pří koupi takového přípravku se určitě každý z Vás ptá, zda funguje nebo nefunguje. Rozhodli jsme se proto konfrontovat jejich tvrzení s realitou a vzejde z toho jediné. Xtrasize nefunguje, jak uvádějí!

Mýt č.1 Oni: Prý abyste uspokojili ženu, musíte mít penis větší než 14 cm. My: Toto tvrzení je naprosto nepravdivé. V první řadě je třeba si uvědomit, že průměrná velikost penisu ve světě je cca 13,5 cm, přičemž jen každý stý muž má penis větší než 16 cm. Ano, je pravda, že my jsme někde mírně nad tímto průměrem, to však nic nemění na faktu, že na uspokojení ženy stačí i menší penis, přičemž při uspokojeni hraje roli mnohem více faktorů, než jen jeho délka.

Mýt č.2 Oni: Prý aby bylo jasné, penis nejde nijak jinak zvětšit, pouze s jejich prostředkem Xtrasize. My: V současnosti nejde žádným doplňkem stravy zvětšit penis přes 1-2 cm. A i to, co zvětšit jde je jen při samotné erekci. A to tím, jak funguje většina podpůrných produktů na erekci, zlepšením průtoku a rozšířením cév v penisu. Dále tvrdí, že penis není možné operačně zvětšit. Pokud je možné nějak zvětšit zásadně délku penisu, tak je to právě chirurgickým způsobem.

Mýt č.3 Oni: Prý délku penisu ovlivňuje carposa cavernosa a Xtrasize ji trvale zvětšit a tím zvětší i Váš penis. My: Opět nepravdivé tvrzení. Velikost penisu je v zásadě dána u každého jedince od jeho narození a nikdo nezná ,, lék “na větší penis, alespoň prozatím ne.

Mýt č.4 Oni: Prý budete mít delší a hrubší penis už díky 1 tabletě denně. My: Někdo se neobtěžuje ani pořádně lhát. Jak jsme si již řekli, v současnosti neexistuje způsob jak vitaminy apod. zvětšit penis. K tomu ještě napsali, že stačí jedna tableta denně. To vážně? Opravdu? Je známý fakt, že i ty produkty, které Vám pomohou zlepšit sexuální zdraví, je nutné užívat dlouhodobě. Není to Viagra, že hop nahoru a jdete ….

Mýt č.5 Oni: Přidejte se k 100 000 tisíc mužům, kteří se rozhodli převzít kontrolu nad svým sexuálním životem. My: Z čeho vychází tato statistika? Když někdo vloží text nějakého Poláka nebo Kanaďana (údajného), teoreticky podepíše a napíše za něj recenzi, to má být věrohodný fakt?

Mýt č.6 Zväčšnie penisu o 7.5 cm. To VÁŽNĚ?

Náš komentář:

Jak jsme vzpomínali na začátku recenze, Xtrasize je na Slovensku a v Čechách poměrně známý produkt, který se však netěší velké oblibě. Nejen že uživatelé jsou nespokojený, ale slibují co nemohou splnit. Zvětšení penisu až o 7.5 cm? Tak to je více než nereálné. Všichni přece víme že co jednou nenarostlo, nemůže být o půl roku větší o 7.5 cm. Žádná tabletka v současnosti nedokáže zvětšit penis více než o 1-2 cm, i to jen způsobem lepšího prokrvení. Pokud chcete rapidně zvětšení penisu, pravděpodobně jediným řešením je plastická operace. Proto raději doporučujeme zkusit produkt E-rex24 nebo Zerex.

Pokud hledáte dlouhodobé a přírodní řešení při problémech se slabou erekci, nedostatečným sexuálním apetitem či slabou výdrží, Zerex může být tím ideálním řešením. Jde o nejprodávanější doplněk na erekci!

Upozornění:

Produkt Xtrasize je dostupný bez lékařského předpisu. V SK: Xtrasize Pokud máte zkušenosti s podpůrnými produkty Xtrasize, budeme rádi pokud se s námi o ně podělíte v komentářích. Komunikace je samozřejmě anonymní.

Xtrasize – přílišné očekávání
3.1 (62.5%) 8 votes

Zanech svůj názor

TOPlist