Na erekci Zerex – recenze, cena a zkušenosti

Jako první produkt jsme se rozhodli Vám představit Zerex. Jde o výživový doplněk pro pány na zlepšení erekce.

Zerex jako efektivní řešení při problému s erekcí

Zerex je jeden z nejúspěšnějších výživových doplňků v oblasti sexuálního zdraví. Na Slovensku av Čechách funguje jeho prodej přibližně rok a získal si tisíce věrných zákazníků. Jeho masivní informační kampaň při vstupu na trh zajistila vysokou informovanost veřejnosti io takovém typu produktů.

INFO
Hledáte efektivní řešení k léčbě sexuálních dysfunkcí, kterými trpíte? Zerex nabízí několik přírodních možností! Chci si prohlédnout produkty Zerex… 

Promo videá:

a

Ve videích mluví o síle a kvalitě erekce, prodloužení erekce resp. omezení předčasné ejakulace, které můžete se Zerexom dosáhnout. Samozřejmě jde o reklamní video s cílem prezentovat značku Zerex.

Udávané vlastnosti produktu Zerex:

 • tvrdá erekce, která nastoupí do 60 minut
 • větší a hrubší penis
 • prodlužuje dobu pohlavního styku
 • žádná bolest hlavy
 • bez lékařského předpisu!
 • nedráždí žaludek
 • zvyšuje chuť na sex
 • efekt může trvat po dobu 36 hodin!
 • mnoho spokojených zákazníků

Složení:

Zerex se skládá z několika látek. Jde o:

 • Silybum marianum (Jde o léčivou rostlinu, která je využívána pro různé medicínské účely, přičemž své uplatnění našla zejména při boji s impotencí. Prokrvuje pánevní část a tím zabezpečuje vůbec vznik kvalitní erekce a schopnost mít pohlavní styk.)
 • Maca (Kořen této rostlinky zajišťuje, že vždy budete mít dostatek energie při pohlavním styku. Řeší problémy impotence, erekce, libida, neplodnosti a problémy s prostatou.)
 • Tribulus terrestris (přírodní stimulant, který napomáhá ke zvýšení mužnosti a síly, jelikož přímo ovlivňuje testosteron. Pomáhá při schopnosti mít sexuální styk vícekrát po sobě.)
 • L-Citrulline (Představuje zdroj L-argininu, přičemž ve spojení těchto dvou složek dochází k tvorbě oxidu dusnatého, který má na svědomí prokrvení cév v oblasti penisu. Tím pádem dochází ke kvalitní erekce mnohem dříve)
 • L-Arginin (Aminokyselina, která je jádrem úspěchu v boji proti slabé erekci. V malém množství se nachází v bílkovinách. Jak bylo zmíněno výše zabezpečuje rozšiřování cév v penisu, tedy zlepšuje průtok krve a tím i samotnou schopnost erekce.)
 • L-Lyzin (taktéž se podílí s ostatními aminokyselinami na schopnosti lépe prokrvit penis a také zajišťuje dlouhou výdrž při sexuálním styku)
 • Vitaminy (E– nejdůležitější ze všech vitamínů v souvislosti ze sexuální aktivitou, přičemž také přispívá ke zlepšení průtoku krve. Mangán- podílí se na tvorbě dopaminu, který následně podporuje nervy na přenášení sexuálních vzruchů do mozgu.Vitamín B6 vyvolává chuť na sex. B karoten – v těle člověka se mění na vitamin A, který neutralizuje vznik estrogenu a tím pádem nepřestává chuť na sex. Vápnik– obecně podporuje aktivní život, zejména vzhledem k pevnosti a stavbě těla, která je při sexu velmi důležitá. Také zabraňuje svalovým křečím. Zinek – poslední z vitamínů obsažených v Zerexe, no neméně významný. Podporuje tvorbu testosteronu, ve velké míře také ovlivňuje celkovou výdrž a mužnost. Podle nedávných zjištění, je ve spermiích u neplodných mužích až o polovinu méně hořčíku, jak by mělo být.)

Složení je v principu velmi podobné jako v podobných preparátech například Vimax nebo E-REX24.

Typy produktov Zerex:

1, Zerex Klasik- pro silnou a kvalitní erekci

zerex klasik obal a krabicka (Kopírovat)

Tento produkt se doporučuje užít jednorázově před každým sexuálním stykem. Jeho nástup je deklarován do 60 minut od požití. Obsahuje (L-Citrulline, L-Arginin, L-Lyzin) v kombinaci s teobromin a extraktem tradičních bylin (MACA, Tribulusterrestris)

Cena produktů a je (1 balenie- 720 Kč, 3 balení 2160 Kč a 5 balení + jedno zdarma 3600 Kč.)

Dodání produktu je běžně do 24 hodin, nejpozději však do 48 hodin.

Zerex Klasik minigalerie/starý obal

 

2, Zerex Extralong

zerex extralong obal a krabicka (Kopírovat)

Doporučuje se spíše pro ty, který nemají ani tak problém s erekcí, ale s celkovou délkou pohlavního styku. Zerex Extralong prokazatelně prodlužuje délku pohlavního styku až o 30 minut. Obsahuje aminokyseliny v kombinaci s extraktem tradičních bylin (Maca a Tribulus Terrestris, Silybum marianum – prastaré léčivé rostliny)

Cena produktů a je (1 balení-850 Kč, 3 balení 2550 Kč a 5 balení + jedno zdarma 4250 Kč.)

Dodání produktu je běžně do 24 hodin, nejpozději však do 48 hodin.

Zerex Ultralong minigalerie/starý obal

 

3, Zerex Ultragold

zerex ultragold obal a krabicka (Kopírovat)

Je nejlepší ze všech uvedených a doporučuje se hlavně mužům po 40-ce. Nejen že zlepší erekci, mužnost či délku pohlavního styku ale i celkovou vitalitu organismu. Doporučuje se užívat večer před spaním alespon po dobu 3 měsíců. Je tedy vhodný pro každodenní užívání, ne jen před sexuálním stykem. Obsahuje extrakt tradičních bylin v kombinaci s důležitými aminokyselinami, vitamíny a minerály. Kromě tradičních bylin (Maca a Tribulus Terrestris, obsahuje také Zinek, Vitamíny B2, B6, B12 a jiné zdraví prospěšné látky.

Cena produktů a je (1 balení-1600 Kč, 3 balení 4800 Kč a 5 balení + jedno zdarma 6400 Kč.)

Dodání produktu je běžně do 24 hodin, nejpozději však do 48 hodin.

Zerex Ultragold minigalerie/starý obal

 

Zerex KLASIK

720 Kč

Pro silnější a kvalitnější erekci od 60 minuty po užití

12 kapslí

Zerex EXTRALONG

850 Kč

Prodloužení sexuálního styku a oddálení předčasné ejakulace až o 30 minut

12 kapslí

Zerex ULTRAGOLD

1600 Kč

Určen hlevne pro muže po 40 - tce, vhodný na zlepšení erekce, zvýšení testosteronu, pravidelné užívání

120 kapslí

Obsah Zerexu se od jednotlivých balení a typů liší složením, tedy jak je zřejmé, je rozdíl mezi balením Ultragold a Classic. Každý je obsahově určen na konkrétní problém.

Speciální nabídka Zerex Megabalík

Společnost zařadila do svého prodejního portfolia speciální nabídku megabalíkov. Můžete si vybrat z nabídky MINI ( obsahuje 1 krát Ultragold , Klasik a Extralong ), pak MEDIUM obsahuje ze všeho po 2 kusy a na závěr balení MAXI – to obsahuje z každého po tři balení. U každého tipu balíku zaručeně ušetříte od 10 procent u balíku MINI až po 30 procent u MAXI balení!

Aktuálně nedostupný

Sleva na Zerex

Obrázek jako slevu aktivujete

použít slevu zerex

Názory

Jako u každého typu produktů jsou různé zkušenosti, ani při Zerexe to není jinak. Jen velmi vzácně se však objevují negativní zkušenosti uživatelů v poměru k těm pozitivním. Poměrně častá kritika je však směřována na jeho dobu účinku. Tedy výrobce tvrdí že je to cca 30 min po užití tablety. Pravda však je, že to může být i o dvě či dokonce o 12 hodin. Toto je ale podstatný fakt k jeho užívání. (Nejlepší řekněme pravidelně, popř. S větším časovým odstupem před sexem). K pozitivním názorům patří jeho vliv na erekci, lepší sex a od Zerexu při správném užívání Vás nebude bolet hlava.

Dostupnost

Častou otázkou je, zda se Zerex nachází také v lékárně a jaká je jeho cena. Pravdou je, že není lék a proto nemusí být běžně v lékárně dostupný. Na druhou stranu však je již běžnou součástí lékáren i sekce,, Bez předpisu “takže v lepších lékárnách ho můžete najít.  Zobrazit v Eshope

Cena v lékárně bude stejná, jako je běžně dostupná, čili například Classic bude stát 720 kč. Jak neustále připomínáme, Zerex není lék, proto bude dostupný bez předpisu. My jsme Vám však zařídili i slevu na vybrané produkty, které si můžete všimnout na začátku naší recenze. Je jednodušší zakoupit si ho online v obchodě (oficiální Zerex eshop), kvůli nedostupnosti v každé lékárně.

Náš komentář:

Zerex jako výživový doplněk můžeme jen a jen doporučit. Nejenže jsou jeho účinky prokázány a neobsahuje žádnou chemii, ale má i certifikát Úřadu veřejného zdravotnictví SR. To znamená že nejde o žádný pochybný produkt, jak se u nás často stává. Abychom si však byli jisti, neváhali jsme projít mnoha internetovými komunitami, kde byla většina zákazníků spokojená a produkt doporučila, stejně jako my. Jedno balení obsahuje 12 tablet. Společnost Zerex dokonce garantuje vrácení peněz. Pokud si ale nejste jisti, který produkt si zvolit, vyzkoušejte troj balení, které obsahuje z každého jedno a získáte ho ve slevě 10 procent.

Zerex je jedno z nejlepších řešení pro léčbu slabé erekce, předčasné ejakulace a sexuální nechuti!

Upozornění:

Doplněk je určen pouze osobám nad 18 let. Výrobek není vhodný pro těhotné a kojící ženy! Také není vhodný pro osoby trpící srdečně-cévními onemocněními.

Tedy Zerex a vysoký krevní tlak nejdou dohromady. Stejně se nedoporučuje užívat ani v kombinaci s alkoholem. Alkohol má silný vliv na cévní systém. Není vyloučeno, že v takových případech může způsobovat bolest hlavy, proto jej užívat jak se doporučuje.

Doplněk stravy se nesmí používat jako náhrada pestré stravy. Výrobek skladujte při pokojové teplotě, na suchém a tmavém místě. Skladujte mimo dosah dětí!

Informace o zákaznících jsou uchovávány v souladu s platnými zákony České Republiky.

Produkt Zerex je dostupný bez lékařského předpisu.

Stránky prodejce: zerex.cz

Pokud máte zkušenosti se Zerexem, budeme rádi pokud se s námi o ně podělíte v komentářích. Komunikace je samozřejmě anonymní.

Na erekci Zerex – recenze, cena a zkušenosti
3.6 (72.24%) 152 votes

17 komentárov

 1. jakub 28. júla 2015
 2. zdenek 17. augusta 2015
 3. Pavel 4. októbra 2015
  • Miloš 11. októbra 2015
 4. Jarda 5. novembra 2015
  • Redakce Sexuální Zdraví 8. novembra 2015
 5. Tomas 2. decembra 2015
  • Redakce Sexuální Zdraví 2. decembra 2015
 6. Pingback: Slabá erekce - příčiny a léčba 31. mája 2016
 7. Pingback: Pilulky na erekci - Stoporeni.cz 1. júna 2016
 8. Martin 6. júna 2016
  • Robert 14. júna 2016
 9. Jiří 12. novembra 2016
 10. Jiří 1. decembra 2016
  • Petr 17. januára 2017
 11. Richard 16. januára 2017
  • Redakce Sexuální Zdraví 17. januára 2017
 12. petr 18. januára 2017

Zanech svůj názor

TOPlist
Ať ti stojí, co to stojí! se ZerexemDo obchodu
+