Liderin – Vaše zkušenosti ho nedoporučují

Liderin – díky němu se do pozoru postaví i ten nejměkčí mužský nástroj. Prý.

Chcete zlepšit svůj sexuální život? Prodloužit trvání erekce během pohlavního styku? Sáhněte po Liderin. Tedy alespoň takto přibližně zní propagace Liderinu. Dále se uvádí že jde o jedinečnou kombinaci látek L-arginin, pycnogenolu a ženšenu. Tento jedinečný extrakt pomáhá vyvolat a zlepšit erekci. Liderin představuje doplněk stravy. Obsahuje již zmíněný L-arginin, který hraje klíčovou roli. Je to molekula, která reguluje krevní oběh. Roztáhne cévy v penisu a je potřebný pro produkci spermií. Pycnogenol je extrakt z kůry francouzské pobřežní borovice, který zlepšuje mikrocirkulaci krve zvýšením propustnosti nejmenších cívek vlásečnic.

Tip pro Vás
Hledáte preparát na zlepšení sexuální výkonnosti ? Erexan je jeden z nejlepších produktů na trhu! Chci si přečíst o Erexane 

Udávané vlastnosti Liderin:

  • Zlepšení sexuálního života
  • Vyvolání a zlepšení erekce
  • Zvýšení prokrvení v penisu

Složení:

  • L-arginin hydrochlorid (Podrobný popis naleznete ZDE.)
  • Ženšen extrakt (slouží k posílení imunity, ale i zlepšení sexuální výdrže a léčbě neplodonosti, jak u mužů tak u žen.)
  • Pycnogenol (je výtažek z kůry stromu borovice, která roste ve Francii v oblasti zvané Les Landes)

Co nahradí Liderin?

Erexan

erexan1Erexan patří mezi trojici nejlepších přípravků na posílení erekce. Jde o výživový doplněk, který se zaměřuje na udržení sexuální výkonnosti a síly.

Účinek Erexanu se projevuje do 60 minut od užití pilulky. V jednom balení najdete až 15 kapslí. Denně byste ali užít maximálně 2 tablety erexanu. Cena jednoho balení je pouze 790 kč. Při nákupu více produktů jeho cena výrazně klesá. Jeho obsah a složení je výhradně přírodního původu:

  • Maca, Tribulus terrestris,
  • L-citrulin, L-arginin, L-ornitin a L-lysin

Erexan je na trhu již několik let, a jeho účinky si vyzkoušelo již tisíce zákazníků na celém Slovensku a v České republice.

LIDERIN Ginseng:

liderin

 

Obsahuje 6 tabletek.

Cena produktu se pohybuje kolem 399 Kč.

Zapijte tři tablety přibližně 60 minut před pohlavním stykem dostatečným množstvím tekutiny.

Náš komentář:

Ačkoliv za výživovým doplňkem Liderin Ginseng stojí poměrně známý výrobce vitamínů a doplňků Wallmark (sídlo v České republice), to ještě neznamená, že tento výrobek také splní, co slibuje. Jak říká nadpis této recenze, opíráme se o Vaše zkušenosti s tímto produktem, a ty jsou bohužel velmi negativně, dokonce ještě více než v případě doplňku Clavin. Také zavádí i cena. Přestože balení stojí pouze 399 Kč, před jedním použitím třeba zapít až tři tabletky. Tedy na 2x se využije celé balení. Nemluvě o tom že na jednu dávku to vychází kolem 200 Kč. To máte více než za Viagru, která tedy rozhodně funguje. Nedoporučujeme.

Trápí Vás slabá erekce a nedostatečná sexuální aktivita? Na podporu kvalitní erekce, zvýšení sexuální chuti a aktivity je Erexan jeden z nejlepších doplňků!

Upozornění:

Liderin je výživový doplněk, tudíž je dostupný bez receptu v každé lepší lékárně.

V SK: Liderin

Pokud máte zkušenosti s podpůrným doplňkem Liderin, budeme rádi pokud se s námi o ně podělíte v komentářích. Komunikace je samozřejmě anonymní.

Liderin – Vaše zkušenosti ho nedoporučují
2.6 (52%) 5 votes

Zanech svůj názor

TOPlist