E-rex24 – pomůže s erekcí a zvětší penis

Dobrou alternativou k Zerexu je určitě E-rex 24

Slouží jako výživový doplněk pro pány s problémovou erekcí. E-REX24 je na českém trhu od roku 2011, tedy má více než 4 letou tradici v prodeji výživových doplněk pro pány s problémovým sexuálním životem.

Zlava
Máme pro Vás speciální slevu na Erex-24. Pokud se rozhodnete zakoupit tento produkt, stačí při objednávce vložit tn67 a ušetříte až 5%! Chci uplatnit slevu a ušetřit…

Udávané vlastnosti produktu E-rex 24:

 • Rychlé výsledky
 • Silnější a dlouhotrvající erekce
 • Intenzivnější ejakulace
 • Delší a větší penis
 • Zaručená a trvající účinnost
 • Bez vedlejších účinků
 • 100% přírodní terapie
 • Bezplatné nezávazné vyzkoušení
 • Garance vrácení peněz
 • 15 denní kúra zdarma
 • Diskrétní zásilka

Složení:

  • Yerba Maté (Jde o strom s věčně zelenými listy. Dnes se již téměř nevyskytuje. Nazývá se také pokrm indiánů, který zvykli jeho listy žvýkat. Z jeho výtažků je získaných většina složek EREX 24.)
  • Kofein (Všem velmi dobře známá látka, která se vyskytuje hlavně v kávě a podpůrných nápojích. Kofein je důležitý při uvolňování dopaminu a ten následně zlepšuje průtok krve a tím i ereckciu.)
  • Theobromin (Nachází se v malém množství i v kakau. Způsobuje uvolnění hladkého svalstva a také rozšiřování cévních stěn.)
  • Teofilin (Dokáže přirozenou cestou eliminovat tukové buňky, podporuje dýchání a také kardiovaskulární systém. Má podobné účinky jako Teobromin.)
  • Muira Puama (Je podobně jako Yerba Maté využíván ještě dnes indiány a to přímo na řešení problémů s potencí. Složka, která je z něj vytížená se nazývá muirapuamin. Jeho účinky byly v roce 1990 úspěšně prezentovány ve Francii na kongresu Etnofarmakologie, kde bylo testováno 260 mužů s problémy erektilní funkcí, přičemž pozitivní účinek se projevil ve velmi krátké době.)

Jak již bylo zmíněno na začátku, Erex 24 je přípravek, který je určen hlavně mužům, u kterých se začínají projevovat znaky impotence. Jeho aktivní složení mě vysoce příznivý vliv na tvorbu testosteronu ve varlatech. Složení je čistě na rostlinné bázi. Za Erexom stojí americká společnost Biolab SA, která investovala obrovské zdroje na vytvoření tohoto preparátu. Většina složek, z nichž se Erex skládá, je ručně sbíraných rostlin domácími obyvateli z Jižní ameriky.

Nicméně předtím, než se dostal běžně do prodeje, musel být Erex 24 testován, zda vůbec vykazuje reálné výsledky a zlepšení v oblasti impotence, zejména jeho vliv na tvorbu testosteronu a pevné erekce. Za účelem testování se proto vytvořily dvě skupiny mužů, přičemž jedna skupina dostala hodinu před sexem jednu tabletku. Pro srovnání byly odebrány vzorky ejakulátu z obou skupin. Ta skupina, která dostala Erex vykazovala až 2-násobné množství spermií. Aby se vyloučila možnost náhody, později byly této skupině odebrány krevní vzorky, z nichž se po přezkoumání v laboraórnych podmínkách zjistilo, že tato skupina mužů vykazovala zvýšenou tvorbu mužského hormonu, tedy testosteronu. Toto množství se okamžitě projevilo na zvýšené produkci spermií a jejich kvalitě. V konečném důsledku se to projevilo i na erekci. Byla pevnější, bez výkyvů s dlhotrvajúcejším účinkem.

 

Typy produktov E-rex 24:

 

1, E-rex24

e-rex 24

Zahrnuje měsíční kúru (30 tablet + zdarma 15). Doporučuje se užívat 1 tabletka ráno na lačno.

Cena produktu je 890Kč.

Dodání produktu je garantováno do 48 hodin.

Objednat v případě zájmu si jej můžete ZDE.

 

2, E-rex24 Forte

e-rex24 forte

Zahrnuje dvouměsíční kúru (60 tablet + zdarma 15). Doporučuje se užívat 1 tabletka ráno na lačno.

Cena produktu je 1335 Kč.

Dodání produktu je garantováno do 48 hodin.

Objednat v případě zájmu si jej můžete ZDE.

 

3, E-rex24 Extra Forte

e-rex 24 extra forte

Zahrnuje dvouměsíční kúru (90 tablet + zdarma 15). Doporučuje se užívat 1 tabletka ráno na lačno.

Cena produktu je 1780 Kč.

Dodání produktu je garantováno do 48 hodin.

Objednat v případě zájmu si jej můžete ZDE.

Jednotlivé produkty se složením shodují. 

Náš komentář:

E-REX24 vypadá jako vhodné řešení při problémech s erekcí a má i příznivý vliv na délku penisu. Samozřejmě jde jen o zlepšení prokrvení, takže můžeme mluvit o 1-1,5 cm zvětšení. Garantují účinek do 5 dnů a do 15 dnů garantují vrácení peněz. Čili vyzkoušet se rozhodně vyplatí, protože i jeho cena je relativně nízká. Za mírně mínus však považujeme fakt, že jsme ho v rejstříku Úřadu veřejného zdravotnictví SR nenašli, jak je tomu v případě produktu Zerex a zároveň obsahuje poměrně neznámé látky. Na druhé straně když jsme zjišťovali názory uživatelů, většina viděla podstatné zlepšení v jejich sexuálních problémech.

Získejte i slevu! Vložte slevový kupón tn67 a získáte slevu až 5% procent z celkové objednávky. Akce platí na všechny produkty!

Upozornění:

Produkt E-REX24 je dostupný bez lékařského předpisu.

Dávkování Erexu

Doporučuje se užívat vždy jen jedna tableta denně, nejlépe ráno před prvním jídlem, přičemž je nutné tabletku zapít dostatečným množstvím vody. Maximální doporučená dávka na jeden den jsou 2 tablety. Druhou tabletku je optimální užít alespoň jednu hodinu pro pohlavním stykem, kvůli dosažení maximálního efektu. Na bázi pravidelného užívání stačí brát jednu pilulku denně, při snížené sexuální potřebě stačí užívat 1 tabletku za 4 dny.

Vedlejší účinky

Erex24 neudává žádné vedlejší účinky u dospělých jedinců.

Pro kvalitní erekci a zlepšenou sexuální touhu je třeba užívat dlouhodobě, aby se udržovala optimální hladina hormonů, tedy hlavně testosteronu. Platí to hlavně u starších jedinců, nad 40 až 50 let, u nichž je prokázáno že vlivem věku se testosteron nevytváří v dostatečném množství.

Stránky prodejce: Erex24.cz

 

Pokud máte zkušenosti s podpůrnými produkty E-rex 24, budeme rádi pokud se s námi o ně podělíte v komentářích. Komunikace je samozřejmě anonymní.

E-rex24 – pomůže s erekcí a zvětší penis
4.4 (87.86%) 56 votes

One Response

 1. tomi12 17. augusta 2015

Zanech svůj názor

TOPlist