Clavin – negativní zkušenosti jsou běžné

Více nabídnout jak dát, to je Clavin

Slouží jako výživový doplněk pro muže s problémovou erekci.Je to jeden z mnoha dostupných prostředků k řešení sexuální poruchy. Již delší dobu je možné ho zakoupit i na Slovensku a mnoho lidí s ním má zkušenosti – ne však nejlepší.

Tip pro Vás
Hledáte preparát na zlepšení sexuální výkonnosti ? Erexan je jeden z nejlepších produktů na trhu! Chci si přečíst o Erexane 

Udávané vlastnosti produktu Clavin:

 • delší erekce
 • lepší erekce
 • lepší výkonnost
 • zlepšení libida
 • rychlý nástup

Složení:

 • Clavertin 21 (účinná složka, tedy galenicky upravená směs, která rozšiřuje cévy a tím zlepšuje erekci.)
 • STIMULIN (Učinné látky L-arginin, L-citrulin, tribulus a crocus, přičemž všechny zlepšují prokrvení, zlepšují výkonost a mužské libido.)

Reklama

Jedno třeba uznat, reklamy mají skvělé, člověk má chuť si ho hned koupit …

1, Clavin Original

clavin original

Obsahuje 28 tabletek.

Je účinnou složkou je Clavertin 21.

Cena produktu je 789 Kč.

 

2, Clavin Platinum

clavin platinum

Obsahuje 20 tabletek.

Jeho účinnou složkou je STIMULIN.

Cena produktu je 899 Kč

Zakoupit si jej můžete v každé lepší lékárně.

Namísto Clavinu

Erexan

erexan1Erexan patří mezi trojici nejlepších přípravků na posílení erekce. Jde o výživový doplněk, který se zaměřuje na udržení sexuální výkonnosti a síly.

Účinek Erexanu se projevuje do 60 minut od užití pilulky. V jednom balení najdete až 15 kapslí. Denně byste ali užít maximálně 2 tablety erexanu. Cena jednoho balení je pouze 790 kč. Při nákupu více produktů jeho cena výrazně klesá. Jeho obsah a složení je výhradně přírodního původu:

 • Maca, Tribulus terrestris,
 • L-citrulin, L-arginin, L-ornitin a L-lysin

Erexan je na trhu již několik let, a jeho účinky si vyzkoušelo již tisíce zákazníků na celém Slovensku a v České republice.

PRODEJ

Co můžeme považovat za jednu z mála výhod je způsob jeho prodeje. Clavin je poměrně velkou výjimkou, co se týče dostupnosti iv lékárnách. Má poměrně dobré pokrytí resp. dostupnost., což někteří mohou považovat za plus. Tedy využívá spíše osobní způsob prodeje, protože většina jiný přípravků je dostupná výhradně v online světě. Prodej Clavinu tedy probíhá stále běžnou formou. Způsobené je to pravděpodobně tím, že je již poměrně delší dobu na trhu.

ALTERNATIVY

Jak je to s Clavinem oproti jiným dostupným podpůrným výrobkem? V první řadě jak se říká v nadpisu, jsou i jiné alternativy. Často se ptáte co je lepší, například versus ArginMax. Odpověď je poměrně jednoduchá, podle uživatelských zkušenosti vyhrává konkurence, o tom není pochyb. Proto Vám doporučujeme abyste si přečetli i jiné recenze a zkušenosti s nimi, abyste si uměli vytvořit lepší názor.

Náš komentář:

Nyní se určitě ptáte:,, Co tedy, Clavin funguje ?! “Po zvážení všech aspektů, jsme se Vám rozhodli doplněk nedoporučit. Po zvážení všech aspektů jsme se Vám rozhodli tento doplněk nedoporučit. Ačkoliv za jeho výhodu považujeme poměrně nízkou cenu (nízká cena není však vzhledem k doporučenému užívání) a dostupnost v každé lepší lékárně, na straně druhé ho však většina lidí nedoporučuje, o čemž svědčí i četné internetové diskuse. V nich se nejčastěji vzpomíná, že nedochází téměř k žádnému efektu, tedy rozhodně ne v tak krátké době, jak je uvedeno. Mnohem lepším řešením je například Vimax a nebo Zerex na erekci.

Trápí Vás slabá erekce a nedostatečná sexuální aktivita? Na podporu kvalitní erekce, zvýšení sexuální chuti a aktivity je Erexan jeden z nejlepších doplňků!

Upozornění:

Produkt je dostupný i bez lékařského předpisu, tedy bez receptu.

Doporučené denní dávkování

Užívejte 4 tobolky najednou, nejlépe 1 až 4 hodiny před pohlavním stykem. Nepřekračujte doporučenou denní dávku 4 tobolky!

Obsahuje účinné látky, které mají za úkol hlavně rozšiřovat cévy. Tento jev je znám i při užívání alkoholu. Proto Clavin a alkohol spolu není vhodná kombinace a rozhodně se nedoporučuje.

V SK: Clavin

Stránky dodavatele: Clavin.cz

Pokud máte zkušenosti s podpůrnými produkty Clavin, budeme rádi pokud se s námi o ně podělíte v komentářích. Komunikace je samozřejmě anonymní.

Clavin – negativní zkušenosti jsou běžné
3.1 (62.86%) 21 votes

6 komentárov

 1. xtrac 21. decembra 2015
 2. Petr 27. januára 2016
 3. henry 23. júla 2016
 4. Jan 2. januára 2017
  • Jan 2. januára 2017
 5. Jan 15. februára 2017

Zanech svůj názor

TOPlist