FYTO Afroditky – Levná podpora libida

Afroditky je výživový doplněk, který se skládá z rostlinných výtažků. Slouží ani ne tak na podporu erekce, ale spíše celkové potence resp. libida, tedy chuti na sex. Je určen jak pro ženy tak i pro muže. S Afroditkami byste si měli celkově zlepšit sexuální zážitek.

Afroditky jsou jak pro muže, tak i pro ženy

Tip pro Vás
Hledáte preparát na zlepšení sexuální výkonnosti ? Erexan je jeden z nejlepších produktů na trhu! Chci si přečíst o Erexane 

Charakteristika doplňku

  • zlepšení sexuální touhy celková
  • fyzická i psychická odolnost
  • lepší sexuální výkon

Složení a obsah Afroditiek Plus

Kotvičník – Potvrzený je výrazný účinek při různých pohlavních a reprodukčních problémech. U mužů má tato droga za následek významný nárůst hladiny testosteronu až o 30%, zvýšení libida, zlepšení nálady a zvýšení sebedůvěry. Patří mezi jeden z nejefektivnějších prostředků zvyšujících potenci, vhodných při mužské neplodnosti a hypertrofii prostaty.

Muira Puama – Jde o malý stromek, který vyžaduje tropické prostředí a vysokou vlhkost, proto je jeho výskyt převážně v jižní Americe. Pěstuje se hlavně pro jeho silné afrodiziálne účinky. Také napravuje klasické neduhy jako například slabá erekce či potence. Příznivě ovlivňuje i celkové libido.

Damiána – Jako většina bylin, jejichž účinek je příznivý na sexuální chuť, i Damiána pochází z latinské ameriky. Za její hlavní účinek můžeme považovat blahodárný vliv na průdušky. Jako vedlejší jsou opět afrodiziálne účinky, které jsou využívány i při Afroditkách.

Co nahradí Afroditky?

Erexan

erexan1Erexan patří mezi trojici nejlepších přípravků na posílení erekce. Jde o výživový doplněk, který se zaměřuje na udržení sexuální výkonnosti a síly.

Účinek Erexanu se projevuje do 60 minut od užití pilulky. V jednom balení najdete až 15 kapslí. Denně byste ali užít maximálně 2 tablety erexanu. Cena jednoho balení je pouze 790 kč. Při nákupu více produktů jeho cena výrazně klesá. Jeho obsah a složení je výhradně přírodního původu:

  • Maca, Tribulus terrestris,
  • L-citrulin, L-arginin, L-ornitin a L-lysin

Erexan je na trhu již několik let, a jeho účinky si vyzkoušelo již tisíce zákazníků na celém Slovensku a v České republice.

Dostupnost

Afroditky Plus

Fyto Afroditky můžete najít v každé lepší lékárně na území Slovenska i Čech. Distributorem je poměrně známá firma Fyto Pharma, která stojí za řadou výživových doplňků. Existuje jedno balení (30 tablet), které je určeno pro obě pohlaví. Kapsle mají stejné složení jednotlivých výtažků (KMD po 100mg). Jeho cena se pohybuje kolem 7 eur. Může to být více i méně. Ve velké míře záleží od lékárenské sítě a jejich cen. Na internetu jejich prodej v súšasnosti nefunguje a pravděpodobně se to nezmění ani do budoucna.

Názory

Zkušenosti uživatelů jsou rozmanité. V principu nejsou žádné přímé negativní hodnocení v diskusích, problémem je ale že na více než polovinu uživatelů nemají Afroditky vliv.

Hodnocení

Účinek Fyto Afroditiek Plus můžeme považovat za kladný. Problémem však je, že je slabý. V četných diskusích o Afroditkách měli uživatelé problém vůbec určit nějakou změnu na jejich zdraví. Tedy nevěděli říct zda jim je lepší nebo ne a ptali se jak se jejich účinek má projevit, i přesto, že jejich užívali dlouhodobě. Takže hlavním problémem pravděpodobně bude ne ani tak složení, ale slabý extrakt z těchto bylin. Za jejich největší plus ale můžeme považovat nízkou cenu, která je oproti jiným přípravkem ať už na erekci nebo libido mnohem vyšší. Pokud však chcete vyzkoušet něco silnější, můžete si přečíst i jiné naše četné recenze, nebo vyzkoušet třeba Erexan.

Trápí Vás slabá erekce a nedostatečná sexuální aktivita? Na podporu kvalitní erekce, zvýšení sexuální chuti a aktivity je Erexan jeden z nejlepších doplňků!

Upozornění

Fyto Afroditky Plus se doporučují podávat při únavě a nechuti na sex.

Přípravek se užívá 1-2 tablety denně. Kapsle se polykají celé a zapijí se s přiměřeným množstvím vody. Doporučená denní dávka se nesmí přesáhnout! Afroditky nejsou vhodné pro děti ani pro kojící ženy.

Chraňte před dětmi! Přípravek skladujte v uzavřeném obalu při teblote od 15-25 stupňů. Tabletky nesmí být vystaveny slunečnímu záření. Nelze užívat jako náhradu pestré stravy. Zde můžete najít celý příbalový leták.

Pokud máte zkušenosti s Adfroditkami Plus ať už pozitivní nebo negativní, podělte se o svůj názor a pomozte tak i dalším uživatelům.

FYTO Afroditky – Levná podpora libida
3 (60%) 2 votes

Zanech svůj názor

TOPlist