EJOY – další tablety na erekci ???

eJoy je přírodní doplněk výživy pocházející z Velké Británie, který je zaměřen na zkvalitnění sexu a celkového zdraví muže. Je to poměrně novinka, která se na našem trhu objevila někdy koncem roku 2015. Úkolem produktu je zvýšit libido muže, příznivě působit na prostatu a prodloužit pohlavní styk. Považuje se za jeden z nejlepších doplňků stravy na podporu erekce, jaký se momentálně na našem trhu nabízí. Ve srovnání s konkurencí je zajímavý zejména složením, cenou ale i možností dlouhodobého užívání. eJoy je vhodný pro všechny muže, kteří chtějí zlepšit svůj sexuální život.

Tip pro Vás
Potrebujete zvýšiť Vaše libido, sexuálnu chuť alebo máte problém s erekciou? Ejoy rieši všetky problémy! Další informace…

Charakteristika eJoy

eJoy je unikátní přípravek který:

 • zlepšuje erekci (výrobce deklaruje zlepšení erekce již do 30 minut od užití)
 • prodlužuje dobu pohlavního styku
 • má pozitivní vplv na mužskou prostatu
 • je vhodný pro dlouhodobé užívání
 • zvyšuje chuť na sex a libido
 • zkvalitňuje a zlepšuje pohlavní styk

Složení

Jedna kapsle eJoy obsahuje:

 • Tribulus Terrestris, nebo kotvičník zemní (zvyšuje hladinu testosteronu, následkem čehož se zlepšuje spermotegenéza, potence a chuť na sex, dlouhodobé užívání zlepšuje hodnoty sermiogramu)
 • L-Arginin (zlepšuje erekci a plodnost)
 • L-Citrulin (zabezpečuje kvalitní prokrvení penisu)
 • Saw Palmetto nebo serenoa plazivá (reguluje hladinu hormonů, působí na pohlavní ústrojí, používá se k léčbě problémů s prostatou, ale i jako afrodiziakum)
 • Maca nebo peruánská “viagra” (podporuje tvorbu a pohyblivost spermií, afrodiziakum)
 • Chilly extrakt (pomáhá rozšiřovat cévy)
 • Vitamin C a vitamin D (přírodní antioxidanty zvyšují kvalitu a pohyblivost spermií)

Cena a balení

ejoy recenze

Jedno balení eJoy obsahuje 24ks kapslí, jejichž cena se pohybuje na 28 Eur. Produkt lze objednat přímo na stránce výrobce, který nabízí různé zvýhodněné balení v závislosti na množství zakoupeného produktu.

Dávkování eJoy

Doporučené dávkování eJoy jsou 2 kapsle před pohlavním stykem. Pro dosažení co nejlepšího účinku se doporučuje užívat produkt dlouhodobou po dobu minimálně 3 – 4 měsíců. Maximální dávka, kterou je možno užít jsou 4 kapsle denně a nesmí se překročit.

Mini galerie

Produkty eJoy

Ejoy

699 Kč

Určen pro nízké libido, sexuální nechuť, prostatu a slabou erekci

Anglický produkt na 12 dní

Nejprodávanější Ejoy

Ejoy  2x

1890 Kč

Určen pro nízké libido, sexuální nechuť, prostatu a slabou erekci

Anglický produkt na 36 dní

Levnější o 210 Kč

Ejoy 5x

2990 Kč

Určen pro nízké libido, sexuální nechuť, prostatu a slabou erekci

Anglický produkt na 60 dní

Levnější o 500 Kč

Porovnaní Ejoy vs Zerex

[wpvkp_columns structure=”50|50″] [wpvkp_col position=”a”]

ejoy

Jak jsme již uvedli, eJoy je novým přípravkem ze Spojeného království, přičemž se stává stále stále oblíbenějším a vyhledávanějším přípravkem na podporu erekce. Za velmi přijatelnou cenu dostanete vysoce účinný přípravek na zkvalitnění erekce a libida, přičemž jeho účinky směřují ik ozdravení prostaty.

Porovnání složení

Tribulus terrestris – 150 mg

Saw Palmetto – 130 mg

L-Arginin – 75 mg

L-Citrulin – 75 mg

Maca – 60 mg

Chilli extrakt – 5 mg

Vitamin C – 30 mg

Vitamin D – 400IU

[/wpvkp_col] [wpvkp_col position=”b”]

zerex_klasik_

Zerex je oproti eJoyu na trhu již asi 3 roky a stejně si získal obrovské množství spokojených zákazníků. Jeho nevýhoda oproti eJoy spočívá v mírně vyšší ceně pokud trpíte nějakým konkrétním sexuálním problémům, musíte si vybrat správný z nabídky Zerexu, jinak zbytečně vyhodíte peníze do vzduchu.

Porovnání složení

Tribulus terrestris – 150 mg

L-Arginin – 50 mg

L-Citrulin – 50 mg

L-Lysin – 50 mg

Maca – 50 mg

Teobromin – 50 mg

[/wpvkp_col][/wpvkp_columns]

Závěr eJoy vs Zerex

Nový eJoy z pohledu kvalitativního složení poráží staršího a oblíbenějšího bratra, a to hlavně při 3 velmi podstatných látkách (Maca, Arginin a Citruline), které mají zásadní vliv na výsledný efekt tablety. Na druhou stranu každý přichází is jinou zásadní látkou při zlepšení erekce, Zerex s teobromin ale pouze 50 mg, a eJoy se Saw Palmetto 130 mg. Ejoy vyhrává i v tomto podílu nakolik je Palmetto v silnějším zastoupení. Jinak jsou tyto dva přípravky velmi podobné.

Hodnocení

Produkt je schválen úřadem Veřejného Zdravotnictví České Republiky a jeho složení je založeno výhradně na přírodní bázi. Jelikož eJoy je vitaminový doplněk, přináší nejvýraznější změny postupně a po delším užívání.

Uživatelé si už po 2 týdnech všimli zlepšení stavu prostaty. Zlepšení erekce bylo zaznamenáno již během prvního týdne od začátku užívání. Při dlouhodobém užívání léků se projevila vyšší tvrdost penisu během erekce a díky složkám na dobré prokrvení se penis při erekci stal hrubším a větším. Výhodou produktu je kromě dlouhodobých účinků i to, že vás nakopne i krátce před sexem. Stejně i dodání je velmi rychlé do 48 hodin od odeslání objednávky, samozřejmě v dikrétnom balení.

Vzhledem k nedostatečným zkušenostem uživatelů (na trhu je eJoy cca půl roku) jsme se rozhodli Ejoy vyzkoušet za Vás. V recenzí můžete vidět i reálné fotografie produktu. Abychom nasadili laťku co nejvýše, na mušku jsme si vzali už legendární Zerex vs Ejoy a výsledky hovoří za všemu. Ejoy jako skvělou variantu a kvalitní výživový doplněk na slabou erekci či dokonce s pozitivními účinky na prostatu můžeme jen a jen doporučit i Vám.

Anglická kvalita v provedení jménem Ejoy Vás určitě nemůže zklamat. Bez problémů konkuruje účinky i známějšího Zerexu.

Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Lidské tělo není schopno zpracovat takové množství účinných látek a přebytečné vyloučí. Produkt není vhodný pro osoby trpící kardiovaskulárními chorobami, problémy s játry, vrozenou poruchou sítnice, vředovou poruchou, poruchou krvácivosti a pro osoby mladší 18 let. Produkt je doplňkem výživy a proto by neměl být používán jako náhrada pestré stravy. Ejoy se nedoporučuje užívat v případě pokud jste alrgický na některou ze složek, které přípravek obsahuje. Stejně byste neměli kombinovat ejoy s jinými přípravky na zlepšení erekce.

EJOY – další tablety na erekci ???
4 (80%) 9 votes

Zanech svůj názor

TOPlist