Zerex parfémy

zerex parfumy

Zerex parfum- afrodiziakum ve spreji

Afrodiziakum je známé již od dávných dob. Lidé si vždy chtěli zpestřit sexuální život. Ať to bylo už popíjení různých nápojů, jedení speciálních jídel nebo potírání se různými mastmi. Často se takové afrodisiakum vyrábělo iz jedovatých látek. Postupem času lidé přišli na to, co opravdu funguje a co je jedovaté.

Pod afrodiziakem se chápe taková látka, která působí na smysly mužů a žen tak, že se zvyšuje sexuální apetit a rozšiřuje se sexuální smýšlení. Jednoduše řečeno, afrodisiakum osvěží sexuální život a vzájemnou přitažlivost.

V dnešní době je již výroba afrodisiaka velmi pokročilá. I když existují i přírodní látky, které podporují sexuální apetit, tak vývoj pokročil tak, že se vyrábějí už i instantní parfémy, které obsahují více účinných látek. Jedním z těchto parfémů jsou i Zerex parfémy.

Obsah článku

 1. Charakteristika
 2. Mužské parfémy
 3. Ženské parfémy
 4. Cena a balení
 5. Hodnocení
 6. Jak užívat
 7. Upozornění

Oč při Zerex parfémech jde?

Zerex parfémy jsou přírodní afrodiziakum, které slouží k tomu, aby přilákaly sexuálního partnera a vytvořili v něm touhu po dané osobě a chuť na sexuální styk. Obsahují feromony, které zajišťují rychlé přilákání opačného pohlaví. Použitím těchto parfémů, se muži stávají přitažlivějšími a mužnejšími. Zerex parfémy nemají žádnou vůni, a proto působí velmi diskrétně, aniž by si to opačné pohlaví uvědomovalo.

Pozitivní účinky:

 • Zvyšují atraktivitu u opačného pohlaví
 • Zlepšují sexuální apetit
 • Navozují neodolatelnou přitažlivost
 • Jsou čistě přírodní
 • Jsou vysoce koncentrované
 • Osvěžují sexuální život
 • Navozují nové myšlenky při sexuálním styku

Zerex parfémy a jejich složení

Pro každé pohlaví, mužské i ženské, byly vyvinuty parfémy, které se rozlišují podle toho, jaké mají složení a pro každou osobnost.

Mužské parfémy

Mužské parfémy jsou tři druhy, které se jmenují podle toho, jak se muž cítí a jakou má osobnost. Jsou to Zerex parfémy Gentleman, Hunter a Sport.

Zerex parfém Gentleman

zerex parfém gentleman

Vůně pro muže, která je mužná a decentní, jako stvořená převážně a důležité situace. Vhodná na denní nošení i výjimečné příležitosti. Hlavními přísadami jsou skořice, citrusy a různé dřeviny. Charisma tohoto elegantního parfému dotváří tón růže a jemná vůně kůže.

Přírodní složení zajišťuje přitažlivost u opačného pohlaví a vrací sebevědomí.

Složení

Alcohol Denat, Parfum, Aqua, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Coumarin, Alpha-Isomethyl Ionone, Hydroxycitronellal, Linalool, Eugenol, Cinnamal, Citronellol, Geraniol, Benzyl Benzoate, Citral

Zerex parfém Hunter

zerex parfém hunter

Energická pánská vůně plná vzácných dřevin (cedr, santalové a olivové dřevo) v kombinaci s hřebíčkem, skořicí a citrónem. Parfém pro vyrovnanou a charismatickou osobnost.

Vysoký podíl esenciálních olejů a vonných esencí z rostlin, které jsou známé pro své afrodiziakální účinky, činí tento parfém výjimečným. Parfém pro akčních pány byl navržen známým českým parfumérem.

Složení

Alcohol Denat., Parfum, Aqua, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene carboxaldehyde, Linalool, Limonene, Citronellol, Benzyl Benzoate, Eugenol, Geraniol, Citral

Zerex parfém Sport

zerex parfém sport

Svěží a energická vůně pro aktivního a pozitivně naladěného pána. Základ parfému tvoří květinová (fialka, růže, hyacint, brambořík) a citrusová (pomeranč, citron, limetka, mandarinka) vůně.

Zajistí neodolatelnou přitažlivost druhého pohlaví díky obsahu přírodního afrodisiaka.

Složení

Alcohol Denat., Parfum, Aqua, Linalool, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Citronellol, Benzyl Benzoate, Evernia furfuracea extract, Benzyl Alcohol, Evernia prunastri extract, Citral

Ženské parfémy

Ženské parfémy jsou speciálně vyvinuty pro něžnější pohlaví. Také obsahují přírodní afrodiziakum, které působí na opačné pohlaví velmi intenzivně. Jsou to parfémy Zerex parfém Destiny, Zerex parfém Sensual, Zerex parfém Desire.

Dámský parfém Zerex Destiny

zerex parfém destiny

Decentní květinově-dřevitá vůně s medovým podtónem přidá vážnost a styl elegantní dáme.

Pro přitažení pozornosti opačného pohlaví se využívá moc esenciálních olejů a vonných esencí rostlin, které jsou známé pro své afrodiziakální účinky. Díky obsahu přírodního afrodisiaka napomáhá parfém navodit náladu a zvýšit sebevědomí

Složení

Alcohol Denat., Parfum, Aqua, Benzyl Salicylate, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Hydroxycitronellal, Butylphenyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal, Linalool, Citronellol, Coumarin, Amyl Cinnamal, Benzyl Alcohol, Citral

Dámský parfém Zerex Sensual

zerex parfém sensual

Květinová vůně zvýrazní ženskou něžnost a půvab. Kaktusový květ, jasmín a růže se podepisují na neodolatelné vůni smyslné ženy.

Složení

Alcohol Denat., Parfum, Aqua, Limonene, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene carboxaldehyde, Linalool, Hydroxycitronellal, Citronellol, Geraniol, Citral, Coumarin, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional

Dámský parfém Zerex Desire

zerex parfém desire

Ovocně-citrusová vůně pro každou aktivní a energickou ženu. Vůně citrusu a zeleného jablka v mysli odeberou několik let a navodí opět pocit dívky.

Složení

Alcohol Denat., Parfum, Aqua, Limonene, Citral, Linalool, Cinnamal, Citronellol, Geraniol

Cena a balenie

Parfumy Zerex sa dajú kúpiť na oficiálnej stránke výrobcu.

Doporučujeme! Trápí Vás slabá erekce, snížené libido a sexuální nechuť? EREXAN je skvělý prostředek na eliminaci těchto nedostatků. Chcete-li zlepšit Váš sexuální život, rozhodně si přečtěte recenzi ...
Názov Balenie Cena
Zerex parfum Gentleman 1 kus 1050 Kč
Zerex parfum Hunter 1 kus 1050 Kč
Zerex parfum Sport 1 kus 1050 Kč
Zerex parfum Destiny 1 kus 1050 Kč
Zerex parfum Sensual 1 kus 1050 Kč
Zerex parfum Desire 1 kus 1050 Kč
Zerex parfum dámske vzorky 3 vzorky 105 Kč
Zerex parfúm pánske vzorky 3 vzorky 105 Kč
Zerex parfum Hunter 1 vzorka 35 Kč
Zerex parfum Sport 1 vzorka 35 Kč
Zerex parfum Destiny 1 vzorka 35 Kč
Zerex parfum Sensual 1 vzorka 35 Kč
Zerex parfum Desire 1 vzorka 35 Kč

Zerex Parfumy

Zerex patří mezi nejznámější produkty, které se zaměřují na prevenci a přírodní léčbu problémů s erekcí. Blahodárně působí i na sexuální výdrž či chuť na sex známou jako libido. Díky parfémem Zerex, ať už jste žena nebo muž, budete atraktivnější a plný sexappealu pro vašeho partnera.

Cena je pouze 1050 Kč a když vložíte při objednávce do poznámky dog2 – máte slevu 52 kč. Jeho obsah složení je výhradně přírodního původu:

Hodnocení uživatelů

Hodnocení uživatelů jsou velmi pozitivní. Většina uživatelů zhodnotila, že slibovaný úspěch se dostavil v dostatečné míře a splnil očekávání.

 • Zvýšený sexuální apetit
 • zvýšená přitažlivost
 • lepší sebevědomí
 • zvýšená atraktivita
 • Lepší myšlenky při sexuálním styku
 • Pozitivum, že složení je z přírodních esencí
 • příznivá cena
 • pěkná vůně

Negatívne účinky:

 • Uživatelé neuvádějí negativní zkušenosti

Jak užívat

Parfémy Zerex se užívají jako každý jiný parfém. Používat je třeba buď denně, namísto obvyklého parfému nebo ve větším množství se mohou užít tehdy, když je třeba vzbudit touhu u opačného pohlaví. Také je vhodné je používat před sexuálním stykem.

Parfémů se stříkají na pulzní místa, jako jsou krk nebo zápěstí. Tyto parfémy se nesmí roztírat, protože by se zničily důležité molekuly.

Upozornění

Pozor je třeba dávat při složení, aby se nevyskytla alergická reakce nebo přecitlivělost na některou ze složek parfémů.

Zerex parfémy
5 (100%) 1 vote

Zanech svůj názor

TOPlist