Prostadyne

Prostadyne – doplněk výživy na prostatu

Prostadyne je doplněk výživy, který pochází ze Švýcarska. Je v tekuté formě, což znamená, že je rychle strebateľný, nezpůsobuje problémy s přijímáním jako v případě tablet. Při výrobě produktu dochází k minimální chemické úpravě, což znamená, že se zachovává podstatná část živin prospěšné pro tělo. Jak již napovídá název doplňku, pomáhá při problémech s prostatou, jako například časté noční močení, pocit plného močového měchýři nebo slabý proud pi močení.

Charakteristika

Benigní prostatická hyperplazie, pro laickou veřejnost známá také jako nezhoubné zvětšení prostaty, je problém, který trápí většinou starší generaci mužů. Najdou se ale i případy, kdy se vyskytuje u mladších jedinců. Není životu nebezpečné onemocnění, může však představovat nepříjemnosti v každodenním životě a pokud se neléčí, může vést až k operačnímu zákroku. Proto léčbu netřeba zanedbat.

Jedním z řešení je i švýcarský doplněk stravy Prostadyne, který obsahuje čtyři účinné látky na boj se zvětšenou prostatou. Jedná se o látky, u nichž je potvrzeno, že přímo nebo nepřímo pomáhají s léčbou. Jedná se o Epilobium parviflora (vrbovka malokvětá), elytrigia repens (pýr plazivý), urtica dioica (kopřiva dvoudomá) a allium cepa (cibule lékařská). Eqiliobium je hlavní složkou doplňku, který je známý právě tím, že je silnější a účinnější, než Saw Palmetto, které je často součástí léků na prostř.

Prostadyne můžete používat při již zvětšené prostatě, nebo jako prevenci.

Složení prostadyne

Podstatou a hlavní složkou Prostadynu jsou složky bylinného původu, které si díky šetrnému zpracování zachovaly většinu účinných látek, které jsou potřebné pro správné fungování vaší prostaty. Dovolte nám popsat vám výše zmíněné součásti Prostadynu, jejich funkci a v čem jsou pro vaše tělo prospěšné:

  • Epilobium parviflora (vrbovka malokvětá) pomáhá i při močových cestách, své uplatnění má i při ženách, kterým zmírňuje menstruační potíže a problémy spojené s obdobím klimakteria. Je vhodný i pro pohyblivost kloubů,
  • Elytrigia repens (pýr plazivý) je ideální nejen k léčbě zvětšené prostaty, je ideální i na podporu fungování močového měchýře, ledvin a močových cest,
  • Urtica dioica (kopřiva dvoudomá) patří mezi rostliny s širokým záběrem v mnoha oblastech. Používá se v kosmetice, ale také v medicíně a v doplňcích výživy. Mnohý lidé ji považují za účinný antioxidant. Obsahuje mnoho prospěšných látek a přispívá k celkovému zlepšení stavu lidského těla. Kromě problémů s prostatou pomůže i při trávení nebo problémy s ledvinami.
  • Allium cepa (cibule lékařská) je čtvrtou nejdůležitější složkou Prostadynu. S ostatními složkami tvoří ideální harmonii léčiv a prvků pro správné fungování prostaty. Patří mezi skvělé antioxidanty, pomáhá při metabolismu tuků a vylučování nadbytečné vody z organismu. Pomáhá udržovat i ideální hladinu glukózy v krvi.

Kompletní složení produktu pro jednu čajovou lžičku (přibližně 5ml) je následující: Pýr plazivý – Agropyrum repens (extrakt z kořene, 0,5 ml), Vrbovka malokvětá – Epilobium parviflorum (extrakt, Nadzemní okvětními část, 0,2 ml), Kopřiva – Urtica dioica (extrakt, Nadzemní část, 0,2 ml), Cibule Allium cepa (Bulva, 0,1 ml), Sorban draselný (emulgátor), alkohol (14%), voda z oblasti Vercors QSP. Celkem 100.00%

Dávkování

Doporučuje se ráno nalačno rozpustit 1 kávovou lžičku v malém možství tekutiny, přibližně 1dcl. Pokud dojde ke zlepšení, přechází se k preventivnímu dávkování. Uplatní se stejný způsob jako před tím, ale užíváte doplněk každý druhý-třetí den.

Cena a balení

prostadyne

Doplněk stravy Prostadyne si můžete zakoupit přímo na stránce o produktu, která je srozumitelná, jednoduchá a česky. Cena za klasické balení Prostadyne 250 ml je 490 Kč. V nabídce jsou kromě toho ještě dvě varianty produktu, a sice Prostadyne Forte 500 ml za 735 Kč (oproti 250 ml balení ušetříte 25%, tedy cez 245 Kč) a Prostadyne Extra Forte 750 ml za 985 Kč (oproti 250 ml balení ušetříte 33%, tedy 485 Kč). Různé balení se složením nemění, jde jen o množství doplňku.

Pro snadnější srozumitelnost jsme udělali přehlednou tabulku:

Balenie Cena Ušetríte
Prostadyne 490 Kč 0€
Prostadyne Forte 735 Kč 245 Kč
Prostadyne Extra Forte 985 Kč 485 Kč

Doplněk stravy Prostadyne je balen v lahvičce po 250 ml. !!!!!!!

Program “zkouška zdarma”

Prodejce Prostadynu nabízí pro nerozhodné nebo nejistých konzumentů program “zkouška zdarma”, kdy si koupíte jejich produkt a po dobu 30 dní lze produkt nezávazně vyzkoušet. Doba 30 dní se počítá převzetím zásilky a během dané doby, pokud nejste spokojeni, můžete produkt vrátit. Prodejce garantuje vrácení peněz v plné výši.

Věrnostní program

Pokud jste se již přesvědčili, že Prostadyne je produkt vhodný právě pro vás, máte možnost využít věrnostní program “stálý zákazník” se slevou 25% na všechny budoucí objednávky. Stačí, když na jejich internetové stránce vyplníte formulář, kde zadátesvé křestní jméno, věk, číslo předchozí objednávky, vaši fotku, email a zkušenosti s Prostadynom. Následně vám bude na emailovou adresu zaslán kód, po kterém uplatněn nabudete slevu.

Atraktivní alternativa

Zerex Ultragold

zerex ultragold

Ultragold od Zerexu je preparát pro muže, který začínají trpět na následky andropauzy a problémů s ní spojených. Jde hlavně o slabou erekci a sníženou tvorbu testosteronu. Testosteron a jeho nedostatek zpusobu většinu problémů při andropauze.

Balení obsahuje až 120 kapslí, a je nutné jí užívat alespoň 3 měsíce, aby se tělo zregenerovalo. Denně se užívá jedna tableta ráno a jedna večer. Cena je pouze 1600 Kč na dva měsíce.

Složení:

Doporučujeme! Trápí Vás slabá erekce, snížené libido a sexuální nechuť? EREXAN je skvělý prostředek na eliminaci těchto nedostatků. Chcete-li zlepšit Váš sexuální život, rozhodně si přečtěte recenzi ...
  • Maca, Tribulus terrestris, Schizandra chinensis
  • Zinek, Vitamín b2, b6, b12 a Měď

Ultragold je stvořen k dlouhodobé užívání, takže vedlejších účinků z přírodních složek se nemusíte obávat!

 

Hodnocení

Líbí se nám, že Prostadyne je založen na bylinné bázi. Složení je dostupné jednoduše a Napsáno srozumitelně. Velkým bonusem je i program, ve kterém si každý může zkusit účinky Prostadynu na sobě. Zaručují vrácení peněz v případě nespokojenosti. Ještě lákavější je věrnostní sleva 25% na Budoucí nákupy. Velmi výhodná a lákavá nabídka pro každého, kdo by váhal.

Uživatel Polak se rozhodl podělit se na Internetovém fóru o své zkušenosti s přípravkem Prostadyne s ostatními. S doplňkem výživy byl nadmíru spokojen:

“Já užívám Prostadyne už skoro rok – považuj ho za opravdu dobrý přípravek. Z několikaletého vstávání 4x za noc chodím jen 1x, mám pocit, že mi pomohl i na ledviny a celkově nejsem tak unavený jako jsem býval – doporučuji všem, navíc od druhé objednávky mám vždy slevu – rozhodně za to stojí ho vyzkoušet 🙂 Akorát se dá koupit jen na internetu – ale to mi nevadí. ”

Vedlejší účinky

Pro svou cílovou skupinu, tedy mužů, doplněk výživy prostadyne na rozdíl od konkurenčních léčiv nezpůsobuje žádné vedlejší účinky. Problémy se MOHOU dostavit v případě, je-li poživatel alergický na jednu ze složek Prostadynu.

Prostadyne
5 (100%) 1 vote

Zanech svůj názor

TOPlist