primulus logo

Primulus

Primulus – komplexní doplněk výživy moderního muže

Přestože trh je dnes přeplněný různými doplňky výživy, multivitaminovými bombami a tabletkami plnými přírodních extraktů, často se opomíjí fakt, že potřeby ženy a muže se v tomto směru značně liší. A právě na to vědci mysleli při vývoji tablet Primulus.

Tip pre Vás
Podpořte svůj výkon i vášeň nejnovějším výživovým doplňkem! Podívat se na PRIMULUS 

Obsah článku

 1. Charakteristika
 2. Vlastnosti
 3. Účinky na muže
 4. Složení
 5. Super sleva
 6. Zkušenosti
 7. Hodnocení
 8. Bezpěčnost

Co je Primulus

Třemi slovy by můžeme Primulus charakterizovat jako multivitamin moderního muže. Většina multivitaminových přípravků obsahuje sice široké spektrum vitamínů, ale často jen ve velmi malém množství, což ztěžuje dosažení požadovaného zdravotního benefitu.  Primulus obsahuje vyvážený výběr vitamínů, minerálů a výtažků z bylin tak , aby byl spolehlivým partnerem každého muže a dodal mu všechno, co jeho tělo potřebuje pro celkovou pohodu a vyrovnanou hladinu testosteronu.

Čím se Primulus odlišuje od jiných multivitaminů

Primulus je výsledkem vědeckého zkoumání, které bylo zaměřené mimo jiné i na dosažení optimální hladiny testosteronu u muže. Protože po 30 roce začíná u většiny mužů přirozená hladina testosteronu klesat, je dobré proti tomu bojovat a najít přirozenou cestu, jak ji v těle stále udržet na „mladé“ úrovni, případně ji tam vrátit, pokud již poklesla. Kromě vitamínů a minerálů, které napomáhají zvýšení a udržení hladiny testosteronu u muže je Primulus doplněn i dalšími ověřenými látkami – vítězka z kotvičníku zemního (známý Tribulus Terrestris), pískavice a extraktem z černého pepře.

Výsledkem této superkombinace je vytvoření stabilních podmínek pro aktivní tvorbu a testosteronu v těle muže a následné udržení její stabilní hladiny. To vše je navíc zabaleno do atraktivního obalu, který rovněž patří k identifikačním znakem produktu a působí opravdu mužské. Jedná se o přírodní produkt bez „průmyslových“ účinných látek. Jen minerály, vitamíny a přírodní vítězky. To dělá Primulus spolehlivým a bezpečným doplňkem výživy každého moderního muže.

Vlastnosti, které je třeba zmínit

 • Určen všem mužům od 18 let
 • Podporuje imunitu a celkové zdraví
 • Zvyšuje vaši sílu a výkonnost
 • Zlepšuje nabírání svalové hmoty
 • Zvyšuje testosteron a tím i sexuální aktivity a tvrdost erekcetvrdosť erekcie

Jaké jsou jeho účinky

Hlavním mechanismem, který je pro Primulus charakteristický je synergické působení obsažených vitamínů, minerálov a extraktů na zvýšení hladiny testosteronu. To s sebou přináší množství vedlejších benefitů. Muži s nízkou hladinou testosteronu totiž často trpí únavou, náladovostí, depresemi, snadněji ztrácejí svalovou hmotu, jsou náchylnější k srdečním chorobám. Kromě toho mají nižší tvorbu spermií, menší zájem o sex a častěji problémy s dosažením erekce. Toto vše lze odstranit jen díky dosažení optimální hladiny testosteronu. Muži, kteří Primulus vyzkoušeli uvádějí zlepšení nálady, zvýšení sebevědomí, sportovci snadněji nabírají svalovou hmotu a lépe spalují tuky. Mužům se také zlepšuje sexuální apetit, sílí kosti a celková vitalita a energie je stejně na vyšší úrovni.

Složení Prilmulusu

primulus složení

Podívejme se tedy podrobně na složení tablet Primulus a na to, proč se stává vhodným adeptem na pomoc (nejen) při udržení vyrovnané hladiny testosteronu:

 • Zinek (15,4mg)

Zinek je prvkem, který se v těle podílí na aktivitě více než 200 enzymů a je také potřebný pro syntézu DNA tak pro funkci některých bílkovin, které se na ni váží. Nedostatek zinku může mít za následek nechuť k jídlu, únavu a oslabuje se také zdraví kůže, nehtů a vlasů. Primulus obsahuje zinek ve formě citronanu zinečnatého, čímž je zajištěno jeho výše biologické využití.

 • Vitamin D3 (2000 IU)

Je v organismu nepostradatelným prvkem. Jeho dostatek je nezbytný pro fungování imunitního systému, zdraví kostí a zubů, také přispívá k normální funkci svalů a pomáhá vstřebávání vápníku a fosforu.

 • Hořčík (245mg)

Tento minerál je stejně důležitý pro správné fungování organismu. Pomáhá při vstřebávání draslíku a vápníku, pomáhá udržovat stabilní funkci svalů a nervů, příznivě ovlivňuje srdeční rytmus, imunitní systém a také kosti a svaly. Primulus obsahuje hořčík v unikátní podobě tzv. Aquamin Marine Magnesium TG, což je přírodní produkt s bohatým zastoupením minerálů získávaný z mořských řas.

 • Vitamin B6 (2 mg)

Preventivně pomáhá proti nervovým chorobám, zlepšuje náladu, podporuje činnost některých enzymů a má pozitivní vliv na kvalitu kůže.

 • Vitamin C (100mg)

Je výborným antioxidantem, ničí volné radikály, má důležitou roli při syntéze aminokyselin, podporuje vstřebávání železa, tvorbu bílých a červených krvinek a je důležitý pro vývoj kostí, zubů a chrupavek. Jeho nedostatek může způsobit neplodnost, oslabit imunitu, otoky kloubů a dásní.

 • Selen (5,5μg)

Ovlivňuje funkci mnoha enzymů a tím má vliv i podporu růstu a rozmnožování, funkci jater či štítné žlázy. Nedostatek způsobuje únavu a slabost

 • Pískavice řecké seno (350,6mg)

Jedna z nejstarších kulturních rostlin. Obsahuje množství bílkovin, olejů, alkaloidy či steroidní saponiny. Podporuje trávení, ulevuje při kašli či nadýmání. Odedávna je také využívána jako afrodiziakum.

 • Kotvičník zemní (300mg)

Také známý jako Tribulus Terrestris, obsahuje množství steroidních saponinů, fytosterolů, flavonoidů a alkaloidů. Ty působí na hladinu luteinizačního hormonu, který reguluje hladinu testosteronu. Také podporuje tvorbu energie, svalovou vytrvalost a imunitu. U mužů funguje, co je podstatné, i jako afrodiziakum.

 • Výtažek z černého pepře

Ten se v medicíně často používá jako antioxidant a látka, která podporuje vstřebávání ostatních aktivních složek

Sleva na Primulus

Každé balení Primulusu vychází až na 60 dní. Tedy jedna tabletka je ve výhodném balení pouze za 18 Kč na den. Tuto slevu můžete aplikovat nejen na jedno balení ale na jakýkoliv počet.

Jak uplatnit slevu?

sleva primulus

Zkušenosti s Primulusom

Úvodem je třeba říci jednu klíčovou informaci. Primulus si během jednoho roku zakoupilo již přes 12 000 mužů.  To hovoří asi za všechno. Ale přejděme k reálným zákazníkům. Jsou to muži většinou v produktivním věku, kteří chtějí změnit svůj zdravotní stav – resp. velmi jednoduše řečeno – chtějí být opravdovými chlapy. A přesně na to je Primulus určen aby vám zvýšil nejen sílu a sebevědomí ale hlavně sexuální výkonnost.

primulus skúsenosti

Mini galerie

Časté otázky

Pro koho je Primulus určen?

 • Primární pro muže od 30-tého roku života a výše. Je to právě kvůli tomu, že tento věk je hranice, o které se říká že je muž na vrcholu své síly a výkonnosti. O tohoto věku energie a hlavně testosteron klesá. Nicméně není problém aby ho užívali i muži od 18-ti let.

Látky v něm jsou přírodního složení?

 • Samozřejmě. Je to jeden z hlavních faktorů, proč si získává stále větší popularitu. Všechny látky a byliny sú prvotřídní kvality.

Doručení a balení

 • Je samozřejmě diskrétně. Co se týče obalu, tak ten vás opravdu uchvátí svým stylovým vzhledem a praktickým obalem. Na druhé straně můžete vidět i detailní složení výrobku. Chci stylový multivitamin

Způsob užívání

 • Primulus se doporučuje užívat 2 tablety denně (balení obsahuje 60 tablet-jeden měsíc užívání). Denní dávku byste neměli překračovat. Můžete jednu večer a jednu ráno nebo společně obě po večeři.

Jaké balení jsou k dispozici

primulus cena 2

Primulus je dostupný v 60 tabletovém balení, které je určeno na jeden měsíc. Při ceně zhruba 549 Kč je to tedy investice o velikosti pouze 21 Kč na den.

Hodnocení

Můžeme konstatovat, že Primulus je jeden z nejlepších a nejkvalitnějších doplňků na zvýšenou tvorbu testosteronu, zkvalitnění mužského zdraví a také výkonnosti. Původ tohoto přípravku je v České republice kde je i vyráběn. Takže je postaráno o vysokou bezpečnost a výrobní kvalitu!

Nejnovější testosteronový doplněk v exkluzivním designovém provedení za bezkonkurenční cenu!

Je Primulus bezpečný?

Primulus obsahuje pouze látky, které jsou běžně dostupné v lékárnách či supermarketech. Všechny složky Primulusu jsou také doporučené většinou lékařů jako zdraví prospěšné. Primulus obsahuje pouze vitamíny, minerály a extrakty z bylin. Proto při předepsaném dávkování nehrozí žádná rizika. Nesnažte se ale dávkování zvyšovat, i předávkování vitaminy je totiž v některých případech možné. Nemusíte se také obávat nebezpečně vysoké hladiny testosteronu. Primulus ji nedokáže zvýšit nad úroveň, která je vašemu tělu vlastní. Také se neobávejte vedlejších účinků poté, co přestanete Primulus užívat. Hladina testosteronu se v tomto případě pouze vrátí na tu, kterou jste měli před zahájením užívání Primulusu.

Dávkování

Pro dosažení maximálního účinku se doporučuje jedna tableta ráno a jedna večer.

4.7/5 - (7 votes)

Zanech svůj názor

TOPlist