Femmax

Pro kvalitní ženský orgasmus

femmaxFemmax je přípravek určený pro dámy, které mají pocit, že v posteli by to mohlo vypadat i lépe. Ale ne jen vypadat, ale hlavně cítit. Dlouhá léta se totiž na ženské libido nebylo nahlíženo a velmi často bylo v medicínském oboru zanedbávány.

Obsah článku

 1. Charakteristika
 2. Účinky
 3. Slození
 4. Cena a balení
 5. Hodnocení
 6. Upozornení

Kdysi v minulosti, kdy byla medicína ještě velmi nepřesná a omylná, se řešily ženské problémy. Ne však takové, jaké má za úkol řešit Femmax. Tehdy stav, kterým trpěli mnohé dámy z vyšších vrstev, nazývali odborníci ženská hysterie. Dnes se setkáte už jen se sexuální frustrací. Pokud se žena chtěla z hysterie dostat, musel za ní přijít speciálně vycvičený doktor, který jí s diskrétním problémem pomohl. Přesně tak, přivodil její orgasmus. Bylo to však velmi zdlouhavé a doktora velmi rychle začala bolet ruka. Ve zkratce, tak vznikla první ženská sexuální pomůcka.

Dnes už ženy nebojují s ženskou hysterií. Řeší naopak nedostatek libida, kvůli čemuž nejsou schopny přežít tak intenzivní zážitek, jak by možná chtěli. Moderní medicína jim ale dokáže pomoci. Po uvědomění, že i ženy si zaslouží pozornost v oblasti sexuality a ne jen muži, začali vymýšlet řešení. Jedním z nich je již zmíněný přípravek Femmax.

O Femmaxe

Femmax je doplněk výživy určený hlavně pro ženy, které mají snížené libido, nemají chuť na sex, chtějí zlepšit svůj výkon v posteli a prožívat orgasmus více intenzivní. Libido znamená ve zkratce chuť na sex. Zaručujeme vám, že je to problém i žen, ne jen mužů. V partnerském vztahu je důležité, aby na tom byli partneři stejně. Protože nic není důležitější, než rovnocenná spokojenost obou.

K tomuto jevu může dopomoci Femmax. Je založen na přírodní bázi a je plný rostlinných složek, které mají prokazatelně pozitivní vliv na ženské zdraví a její chuť na sex, tedy libido. Mnoho ze složek, které jsou v dodatku obsaženy, jsou silné afrodiziaka a díky nim ženy zažívají intenzivní a procítěný orgasmus. Často krát ne jen jeden.

 Na oficiální stránce výrobku výrobce udává, že až 58% žen je sexuálně neuspokojených. Přejít na web stránku   Při sexuálním styku je statistika ještě horší. Vrchol nedosáhne totiž až 75% žen. To opravdu není málo a třeba tímto číslem věnovat pozornost. Ženy, tak jako i muži, si zaslouží kvalitní sexuální život, protože se to následně přenáší i do našeho každodenního života.

Femmax slibuje téměř okamžité zlepšení situace. Orgasmus by měl zlepšit již za neuvěřitelných 30 minut po požití doplňku. Plusem je, že ho mohou užívat ženy všech věkových kategorií. Takže je úplně jedno, jaký ročník jste, Femmax slibuje zvýšení vašeho libida.

Účinky

 • zvýšení libida (chuti na sex)
 • delší a intenzivnější orgasmus
 • více energie
 • dokonalé vyvrcholení
 • vyšší výdrž

Výrobce uvádí, že díky jejich produktu a jeho účinkem získáte následující pozitivních aspektů do vašeho života:

 • budete si více důvěry a více si užívat celý sexuální styk
 • zlepší se kvalita ženského života díky kvalitním složka
 • přípravek je doporučován i odborníky

Galéria Femmaxu

Složení Femmax

Femmax je čistě přirozený přípravek, který využívá to, co nám prodeji v příroda. Obsahuje několik složek, které mají podložený svůj pozitivní vliv na ženské tělo a které dopomáhají ke zvýšení sexuálního apetitu.

 • maca– známá takové jako peruásnka viagra, nefunguje jen jako povzbuzovač, ale i jako stabilizátor hormonální hladiny v těle ženy
 • valeriána– aby si žena mohla užít kvalitní sex, potřebuje dostatek energie a kvalitního spánku. Ten si užije díky výtažku z Koreji této byliny, který pomáhá snižuje stres a pomáhá k lepšímu spánku
 • damiána– velmi silné afrodiziakum, bez něj by mnohé přípravky byly nepoužitelné
 • sladovka– POkud vám název nic neříká, možná vám pomuze jméno lékořice nebe lékořice. Výtažek z Korea pomáhá při nepravidelné menstruaci a zlepšuje sexuální funkce
 • ďatelina– funguje jako detoxikant
 • kajenský korenie– směs sušených chilli papriček, který stimuluje krevní oběh a zlepšuje cirkulaci iv intimních partiích
 • zázvor– není dobrý jen na čaj Během nemoci, ale takové podporuje ostatní složky Femmaxu
 • malina– tentokrát se nebavíme o plodech, ale o listech rostliny. Jsou nápomocné při děložních kontrakcích a jsou i dobré ženské tonikum
 • cohosh čierne– název vám možná nic neříká, ale pro ženy je velmi nápomocný. Znali ho už Indiáni a výtažek z Korea dávali ženám při bolestivé menstruaci a porodu. I proto dostal přezdívku “kořen žen”
 • bayberry– jsou to plody Myrica a pomáhají Lépe prokrvíte ženské intimní partie

Dávkování

Doporučené množství tablet jsou dvě denně. Tablety nekousejte, nedrťte ani nijak jinak neupravujte. Musí se spolknout vcelku. Doplněk třeba samozřejmě zapít dostatečným množstvím vody. POKUD doporučené množství překročeno, neměli by se dostavit žádné vedlejší účinky, protože jde o čistě přírodní produkt. I přesto by se mu meli vyhnout osoby mladší 18 let a samozřejmě muži, pro nichž nebyl Femmax určen.

Femmax cena a balení

Jakož i jiné výživové doplňky, i Femmax prodeji v více variant balení. Objednat si ho můžete jen z oficiální stránky výrobce, je bez předpisu, jelikož nejde o lék, ale o výživový doplněk. Zásilka Vám následně přijde v diskrétním balení.

V jednom balení Femmaxu je 10 kapslí červené barvy za cenu 1000 kč a poštovné neplatíte. To je volba doporučená na začátek, abyste si zkusili, zda přípravek funguje a jak dobře.
Nejoblíbenější možností pro zákazníci je druhá možnost, kdy si objednáte dvě balení a třetí dostanete zdarma. Za 30 kapslí tedy zaplatíte 2000 kč.
Nejvýhodnější variantou je zase balení za 3000 kč a obsahem balíčku je až šest balení Femmaxu. Zaplatíte tedy jen za polovinu a druhou dostanete zdarma.

Hodnocení

Femmax je opět jeden z produktů, který využívá to, co nám poskytuje příroda a naplno to vše využívá. Ve svých tvrzeních jsou výrobci mírně odvážnější a slibuji něco, co možná nepociťuje mnoho žen při jeho užívání. Dá se však říci, že má svou základnu věrných uživatelek. Informace o složení jsou snadno dohledatelné a dostupné a sympatické jsou i možnosti ušetření při koupi více balení. Při nich můžete ušetřit až 3000 kč v případě, pokud máte Femmax odzkoušen a jste s ním spokojená.

Vedlejší účinky

POKUD nejste alergická na některé ze složek Femmaxu, neměli byste Mít s jeho užíváním problém. Nemá navíc žádné vedlejší účinky.

Alternativa

Aphrodisia V Aphrodisia V
Aphrodisia V je speciálně navržený přírodní přípravek na zvýšení libida u žen. Podporuje jejich sexualitu i chuť na sex. Přečíst si o přípravku Aphrodisia V 
Femmax
5 (100%) 2 votes

Zanech svůj názor

TOPlist