Erotické pomůcky

Erotické pomůcky jako nástroje rozkoše

Pro někoho samozřejmost, pro jiného tabu. Faktem je, že svět erotických pomůcek nabízí jak pro muže, tak pro ženy nové zkušenosti, nové zážitky , možnost okořenit partnerský sexuální život a v každém případě potěšení. Jaké jsou dnes možnosti a jakých “pomocníků” se vám může dostat?

Obsah článku

    1. Pro muže
    2. Pro ženy
    3. Sety

 Erotické pomůcky pro muže

Návleky na penis

návleky-na-penis

Tento druh pomůcky muži volí zejména, pokud chtějí otevřít nepoznanou novou rozkoš svým partnerkám. Návleky na penis slouží svojí povrchovou úpravou hlavně na intenzivnější stimulaci partnerky . To zajišťují různé vroubky, výběžky a podobně. Existují však i vibrační návleky , které tak dokáží stejně potěšit obou partnerů, jelikož taková stimulace se přenáší stejně na muže i na ženu. Jejich použití je jednoduché a jak z názvu pomůcky vyplývá, jediné, co je třeba udělat je nasadit návlek na penis.

Erekční kroužky

erekční-kroužky

Jak napovídá název této pomůcky, jejím hlavním úkolem a výhodou je schopnost zlepšit, zkvalitnit a prodloužit erekci . Princip jejího fungování je jednoduchý. Při vzrušení se penis přirozeně prokrví, zvětší a je zajištěna jeho tvrdost . Ochabnutí penisu a konec erekce nastává při opětovném vykrvení. A právě tomu zabraňují erekční kroužky.

Takový kroužek se navlékne ke kořeni penisu a svým stahujícím efektem výrazně brání opětovnému odkrvení penisu, čímž se erekce nositele takové pomůcky stává delší a kvalitnější. Zjednodušeně řečeno, jednoduchá fyzika. To neznamená, že erekční kroužky jsou určeny pouze pro muže s poruchami erekce. I zdravý muž určitě rád příjemně překvapí svou partnerku delší výdrží . Navíc některé modely obsahují různé výstupky, které zintenzivní partnerčinu rozkoš stimulací klitorisu . A páni, kteří mají rádi stimulaci perinea si také snadno najdou právě takový model, který jim v tomto vyhoví.

Vakuové pumpy

vakuové-pumpy

Skvělé erotické pomůcky nejen pro muže, kteří mají problém s dosažením kvalitní erekce. Vakuová pumpa funguje v zásadě jednoduše. Před jejím použitím se doporučuje použití lubrikantu pro lepší těsnění a snížení rizika poškození zdraví. Penis se vloží do válce vakuové pumpy a následně se pomocí pumpičky odsaje vzduch. Vznikne podtlak, čehož důsledkem je okamžité zvýšení přísunu krve do penisu . Takto prokrven penis je pak zárukou silné erekce a kvalitnějšího požitku z pohlavního styku.

Mužům, kteří mají problém s dosažením erekce, vakuová pumpa pomůže dočasně tento problém vyřešit, je však třeba dodat, že neřeší příčinu erektilní dysfunkce.
A muži, který takový problém nemají si zase nevědí vynachválit nový intenzivní a hezčí pocit ze sexuálního prožitku. Vakuová pumpa vyžádání opravdu kvalitnější a někdy i nepoznaný orgasmus. Existují také tzv. hydropumpy, jejichž výhodou je fakt, že při nich nemusíte investovat do lubrikantů, protože jejich funkci nahrazuje voda. Jsou také o něco bezpečnější, protože odpadá riziko modřin či poškození krevních kapilár, které může nastat při nadměrném používání. I zde tedy platí, že všechno s mírou, abyste si neublížili. Při každé pumpě byste se rozhodně měli řídit návodem a nezkoušet za každou cenu dosáhnout “větších” výsledků.

Umělé vagíny a masturbátory

umělé-vagíny

Nejen pro osamělých mužů. Každý muž, který je nějaký čas bez partnerky se potřebuje někdy uvolnit. Pokud jste ještě nezkusili tuto sexuální pomůcku, možná jste se připravili o pár příjemných zážitků. Díky moderním materiálům a provedením dnešní umělé vagíny a masturbátory nabízejí opravdu zážitek, který se přibližuje pocitu z reálného pohlavního styku . Muži, kteří takovou pomůcku vyzkoušeli si ji nemohou vynachválit a často se vyjadřují, že zážitek je daleko za hranicí toho, co lze dosáhnout klasickým uspokojením rukou. Intenzita a prožitek orgasmu je zde na mnohem vyšší úrovni. Po této pomůcce by se neměli bát sáhnout i muži, kteří partnerku mají. Je to totiž vhodný nástroj na trénování výdrže . A výsledkem takového pravidelného tréninku potěšíte jak sebe, tak i svou partnerku. Je to pomůcka, která určitě stojí alespoň za vyzkoušení.

 Ženské pomůcky

Návleky na prsty

návleky-na-prsty

Jednoduchý a účinný ženský pomocník. Tuto pomůcku si žena jednoduše navlékne na prst a pak už jen užívá výhod, které přináší. V případě potřeby stimulace je návlek na prsty vynikajícím způsobem, jak si žena může tuto činnost značně více zpříjemnit a vylepšit . Množství tvarů, zda použití vibrací určitě uspokojí touhy každé ženy, která tuto pomůcku vyzkouší. Existují návleky, které jsou určeny ke stimulaci klitorisu a stejně návleky, které slouží na stimulaci vnitra vagíny. Opět jsou to různé výstupky, vroubky a tvary, které zajišťují intenzivní požitek . Díky tomu, že žena ovládá použití návleku prstem umí regulovat rychlost i tlak stimulace, čímž si sama zajistí dokonalý zážitek.

Vibrátory

vibrátory

Asi nejoblíbenější erotické pomůcky u žen jsou právě vibrátory. Je to “partner”, který nejvíce připomíná toho skutečného. A díky vibracím zajistí své majitelce opravdu vlnu rozkoše . Dnes je na výběr opravdu velké množství těchto pomůcek. Máte možnost regulovat intenzitu vibrací, zvolit vibrátor, který má i stimulant klitorisu, ale zvolit můžete i masážní vibrátory, které určitě rád vezme do ruky i partner a se svou polovičkou se pohraje. Setkat se můžete také s vibrátorem, který vás orálně uspokojí díky tvaru a pohybem připomínajícím jazyk. Existují také opravdu malí pomocníci, kteří se vejdou do kabelky a proto se víte vynalézt téměř kdykoliv a kdekoliv vás přepadne chuť.

Dilda

dildy

Dilda jsou v zásadě velmi podobné erotické pomůcky jako vibrátory . Často si lidé tyto pomůcky i zaměňují, tedy jsou v přesvědčení že jde o identické erotické pomůcky. Je zde však několik rozdílů, které je třeba brát na zřetel. Zásadním rozdílem je že dildo nemusí obsahovat vibrační mechanismus. dalším je že dilda jsou většinou vytvářeny z měkkých materiálů aby se co nejvíce podobaly skutečnému penisu . Za poslední můžeme považovat že často nemají tvrdou oporu – tedy jsou ohebné ale zároveň pevné aby simulovaly ztopořený penis . Nechybí jim ani tzv. přísavka. Kam ji umístěte – tam bude držet (podlaha např.)

Jinak velká zajímavost – první dildo má něco přes 30 000 let.

Vakuové pumpy pro ženy

vakuové-pumpy pro ženy

Jak u mužů, tak iu žen je úkolem této pomůcky zejména intenzivnější prokrvení ženských genitálií , čímž se zajistí, že následná stimulace bude mít výraznější efekt a žena tak může svůj orgasmus přežít mnohem intenzivněji .

venušiny kuličky

venušiny-kuličky

Erotické pomůcky alias venušiny kuličky fungují na jednoduchém principu a přinášejí s sebou řadu výhod. Vnější kuličky, které vidíme, v sobě obsahují další kuličky, které při pohybu chrastí a tyto jemné vibrace se přenášejí i na poševní stěnu . Je tedy důležité, aby se jejich nositelka hýbala. A je jedno, zda jde o cyklistiku, chůzi, úklid nebo něco jiného. Kromě sexuální stimulace je výhodou venušiných kuliček i to, že žena posiluje své pánevní svalstvo , protože se snaží kuličky udržet uvnitř. Takové posilování svalstva má za následek snížení rizika inkontinence ve vyšším věku.

 Erotické sety

Jde o výbornou volbu pro ty, který ještě nevědí co chtějí ale se nebojí experimentovat. Takové sety obsahují několik pomůcek v dobré kvalitě. Jako příklad si můžete uvést set Orion Midnight Blue set. Obsahuje plastový vibrátor , který se dá použít pro přímo nebo se silikonovým žilkovaným návlekem ve tvaru penisu. Pro anální fixovaných set obsahuje kolík, i anální vývrtku . Nechybí umělá vagína, venušiny kuličky či vibrační vajíčko. Všechno je to za absolutně bezkonkurenční cenu 940 kč.

Ponuka erotikyorion midnight

Obsahuje:

Hladký plastový vibrátor

Doporučujeme! Trápí Vás slabá erekce, snížené libido a sexuální nechuť? EREXAN je skvělý prostředek na eliminaci těchto nedostatků. Chcete-li zlepšit Váš sexuální život, rozhodně si přečtěte recenzi ...

Silikonový návlek jemné žilkování a žalud

anální vývrtka s očkem pro uchycení

anální kolíček s očkem pro navlečení na prst

Návlek na penis otevřený na obou koncích

Umělá vagína, s vytvarovanými rty a nosem

Oboustranné gelové dildo

venušiny kuličky

Vibrační vajíčko, s dálkovým ovládáním

Pokud máte jakékoli zkušenosti s erotickými pomůckami, podělte se s nimi v diskuzi pod článkem. Platí to i pro případ, pokud máte nějaké otázky. My nebo ostatní čtenáři vám mohou pomoci s vaším problémem. Diskuse je anonymní.

Zanech svůj názor

TOPlist