Ejakulace

ejakulace

Ejakulace je uvolňování semene z penisu při orgasmu (sexuální vyvrcholení). Pokud je člověk sexuální stimulován, mozek vysílá signály do oblasti genitálií přes nervy v míše, aby se svaly pánevního dna stáhli.

Při orgasmu, vlny svalových kontrakcí přepravují spermie, s malým množstvím tekutiny, ze varlat až chámovodu. V semenných váčcích a prostatě se přispívají další tekutiny, které chrání spermie.

Tip pro Vás
Trpíte nekvalitní erekcí a ejakulací? Erexan stimuluje testosteron a tím zvyšuje kvalitu ejakulace i semene! Chci si přečíst o Erexane ….

Tato směs spermií a tekutin (ejakulát) cestuje podél močové trubice ke špičce penisu, kde je ejakulát uvolněný.

Problémová ejakulace

Muži mohou zažít různé druhy problémů ejakulace, včetně:

  • předčasná ejakulace
  • retrográdní ejakulace
  • opožděná ejakulace (nebo bez ejakulace)
  • bolestivá ejakulace.
  • Jako jsou časté problémy ejakulací?

Jako jsou časté problémy ejakulací?

Předčasná ejakulace je nejčastější mužské sexuální problém a postihuje muže všech věkových kategorií. Předčasná ejakulace nastává, když člověk není schopen načasovat ejakulaci, a ejakuluje dříve, než se on / nebo jeho partner cítí připraven aby se to stalo, a to způsobuje problémy.

Další problémy ejakulace jsou méně časté než předčasná ejakulace, ale může také způsobit utrpení pro muže a jeho partner.

Co způsobuje problémovou ejakulaci?

Za problémovou ejakulací může mít být celá řada příčin, ať už ty fyzické nebo psychické. Fyzikální příčiny zahrnují některé nemoci, jako je cukrovka, některé typy operací nebo trauma, některé typy zánětu nebo infekce, a některé léky. Mezi psychologické příčiny patří stres, úzkost (jako je úzkost o “sexuální výkon”), potíže ve vztazích a deprese.

Pro každý typ problému s ejakulací a pro každého jednotlivého člověka může být jedna nebo více příčin problémů s ejakulace.

Jak to řešit?

Pokud máte problém s ejakulací, který Vás trápí, diskuse s místním lékařem (např. Urologem nebo sexuologem) je nejlepší cestou, kterou se třeba vydat. Lékař Vám pomůže odhalit příčiny Vašich problémů a navrhne vhodné řešení.

Zerex Extralong


extralong
K čemu slouží Extralong? Jde o výživový preparát, který si za cíl dává nejen celkově zlepšit sexuální život, erekci a libidem ale zaměřuje se konkrétně i na prodloužení sexuálního styku. Tedy je určen hlavně pánem, který mají problém s předčasným ejakulovaním.

Jedno balení obsahuje 12 pilulek. Při užívání netřeba zapomínat, že ho třeba užít hodinu před stykem a denně maximálně dvě tablety.

Složení:

  • Maca, Tribulus terrestris, theobromin, Ženšen, Ostropestřec Mariánský
  • L – arginin, lysin a citrulin

Extralong může prodloužit Váš sexuální styk až o 30 minut a jeho složení je výhradně přírodní.

Doplňková léčba hlavně předčasné ejakulace může být vhodný způsob jak začít. Existují různé výživové doplňky, které deklarují zlepšení problému předčasné ejakuácie a celkového sexuálního stavu pokud např. Vimax nebo Zerex.

oddaleni ejakulace

Při léčení předčasné ejakulace máte i další možnosti jak ji léčit, resp. potlačovat její dopad na Váš sexuální život. Patří mezi to pomůcky, cviky či léky. Například existují kondomy, který jsou z vnitřní strany pokryté látkou zvanou Benzokain nebo lidokain. Například značka Pepino nabízí řadu kondomů Long Action. Tento způsob zaručeně prodlouží Váš sexuální styk, neboť Benzokain způsobuje umrtvení nejcitlivějších částí Vašeho penisu.

V poslední době se začínají předepisovat i různé léky. Např. Dapoxetine byl speciálně vyvinut k léčbě předčasné ejakulace. Jde o způsob léčby deprese, která přímo řídí tu část mozku, která má na starosti ejakulovaných.

Z cviků existuje poměrně účinná forma, tzv. Master – Johnsonova metoda. Přečíst si více o této metodě.

Co s partnery?

Mluvit s vaším partnerem může být užitečné, zvláště pokud zažíváte pocit úzkosti při problémové ejakulace. Při hledání léčby je vhodné zapojit i partnera, který vám může nejen pomoci ale i hodně usnadnit.

Máte problémovou ejakulaci? Podstoupili jste konkrétní léčbu? Podělte se s námi anonymně v komentářích o vaše zkušenosti.

Ejakulace
3.3 (66.67%) 6 votes

Zanech svůj názor

TOPlist