Bod G – kde ho najít?

Bod G

bod g

Někteří ho velmi dobře znají, jiní dosud o něm pouze slyšeli a pochybují o jeho existenci.  Jak je to tedy s bájným bodem G?  A mají ho i muži nebo je to výsada žen?

Doporučujeme! Trápí Vás slabá erekce, snížené libido a sexuální nechuť? EREXAN je skvělý prostředek na eliminaci těchto nedostatků. Chcete-li zlepšit Váš sexuální život, rozhodně si přečtěte recenzi ...

Obsah článku

 1. O bodě G
 2. Stimulace
 3. Bod G u mužů

   Co vlastně je bod G?

  Řka o bodu G máme namysli silnou erotogenní zónu u ženy i muže, jejíž stimulace vede k rychlému a intenzivnímu orgasmu . U žen se nachází na přední straně poševní stěny , u mužů třeba zase hledat pár centimetrů za análním otvorem .

  BOD G u žen

   

  ženský bod g

  Jak našli bájný bod

  U žen se jedná o jakési fazolové houbovité tkáň, která je jakousi alternativou mužské prostaty. O bodě G poprvé začal mluvit Dr. Ernst Gräfenberg , který je považován za jeho objevitele. Tento bod rozkoše byl popularizovaný zejména v 80. letech minulého století. Vědci tehdy zjistili, že stimulace tohoto bodu vyvolává silný orgasmus a v některých případech může být doprovázena i něčím, co připomíná ejakulaci, z angličtiny se používá termín squirting. Pro tyto důvody se objevování této, do té doby mystické, oblasti stalo jakýmsi “svatým grálem” uspokojení.

  Kde najdeme ženský bod G

  U žen se nachází tento bod jeden až dva palce od otvoru vagíny , na přední straně poševní stěny, tedy myslí se tím strana od bříška. Jak nejlépe tedy bod G u ženy najdete?

  1. Ženu “připravte” předehrou , aby vola vzrušená a tedy vlhká
  2. Zasuňte ukazováček (případně palec) tak hluboko do její vagíny, jak se jen dá
  3. Ohněte prst , jako kdybyste šli někoho volat k sobě, dotýkejte se při tom poševní stěny
  4. Posouvejte prst směrem ven z vagíny dokud nenarazíte na oblast, která je drsnější než její okolí
  5. Tato oblast je tím bodem, stimulujte ho a komunikujte s partnerkou o jejích pocitech

  Při vší té snaze o romantiku a erotiku nezapomeňte na dokonalou úpravu vašich nehtů. Ostré hrany nehtů totiž mohou způsobit ženě poranění poševní stěny a romantice tak může být ve vteřině konec.

   Stimulujte se!

  Aphrodisia V Aphrodisia V
  Aphrodisia V je speciálně navržen přírodní přípravek na zvýšení libida u žen. Podpoří jejich sexualitu i chuť na sex. Přečíst si o přípravku Aphrodisia V Whoops! It looks like you forgot to specify an icon.…

  Jiné možnosti?

  Ženy mají mnohem širší možnosti stimulace prostřednictvím erotických pomůcek než muži. Mezi nejznámější rozhodně patří vibrátory občas i v jiné formě (dilda). Výhoda některých vibrátorů spočívá právě v jejich tvaru. Jsou zahnuté směrem nahoru, což umožňuje dráždění zmíněného bodu g. Při vibrátorech však stimulace nekončí.

  Hry

  U žen většinou není tak jednoduché navodit tu správnou atmosféru na sexuální experimenty než u mužů. Libido, touha a v neposlední řadě vzrušivé podněty v rámci nějaké předehry jsou pro ženy bytostně důležité. Pokud se rádi hrajete, vyzkoušejte jako formu předehry i erotické hry.

   Mají ho i muži?

  Odpověď je …

  Přestože u muže byste vagínu hledali asi jen marně, je pravdou, že i muži mají svůj bod G . I na mužském těle je totiž možné najít velmi citlivou oblast, která se dá přirovnat právě k ženskému bodu G. Dokonce teorie se liší a pokud bychom uvažovali nad oběma, můžeme dokonce tvrdit, že muži maji až dva takové body . Pokud tedy žena chce překvapit svého miláčka, má o něco větší možnosti k bádání a objevování.

  Perineum

  Perineum je oblast mezi varlaty a análním otvorem , takzvaná “hrázky”. Hlazením, jemným škrábání pomocí nehtu může žena svého partnera přivést k šíleně dobrému orgasmu. Je to proto, že toto místo je rovněž velmi hustě protkané nervovými zakončeními . Stimulace tohoto bodu těsně před vyvrcholením muže má za účinek opravdu intenzivněji přežití tohoto okamžiku .

  Najdete ho i “uvnitř”

  mužsky bod g

  Dalším bodem, tím, který se podobá právě na ženský bod G je místo kousek od análního otvoru muže. Je to prostata. Najít ji by neměl být problém, netřeba však zapomenout hlavně na to, že účelem je muži způsobit slast a ne utrpení. Proto:

  1. Jako první použijte lubrikant , který nanesete do okolí análního otvoru
  2. Poprvé použijte na prst kondom , aby šlo všechno hladce a muž si to užil bezstarostně
  3. Po lubrikaci zasuňte prst do mužova análního otvoru, asi 3-4cm dovnitř
  4. nahmatat jakousi “bulku”, která bude hledaným bodem
  5. Pozorujte mužovy reakce a zeptejte se, co je pro něj dobré a co ne

  Prostata u muže má tvar kaštanu a nachází se na spodní straně pánve. Dráždit je ji možné i zvenku , zatlačením v oblasti zmíněného perinea. Tlakem v tomto místě se tento přenese i na prostatu , která je následně stimulována. Moudré knihy dokonce říkají, že stimulací prostaty můžete muže přivést k silnému orgasmu i bez toho, abyste se dotkli jeho penisu .

  Vyživujte svůj potenciál

  ejoy ejoy
  Nejnovější přípravek eJoy, který je vyroben v Anglii, Vás okamžitě nakopne k sexuálním výkonem . Přečíst si o přípravku eJoy Whoops! It looks like you forgot to specify an icon.…

  Přímá stimulace perinea

  Pro muže je výběr stimulačních prostředků sice menší, ale zase ne omezený. Minimálně anální kolík je zárukou dráždění prostaty. Hlavně sexuální styk v kombinaci s takovým drážděním zaručeně přinese mužům absolutně nový typ orgasmu .

  Nezapomeňte na přípravu

  Pokud se s partnerkou po sexuální stránce příliš neznáte a ještě jste se cíleně nesnažili hledat její bod G, zkuste se s ní o tom promluvit . Aby při samotném sexuálním aktu šlo všechno podle plánu. I během něj nezapomeňte se ženou komunikovat očima, slovy, sledujte její mimiku a reakce. U mužů je to ještě důležitější , ne každému muži může být stimulace “odzadu” příjemná. Tak či tak, nezapomeňte se připravit i kvalitní předehrou, která je základem úspěchu i v tomto případě. A pak si už užívejte, objevujte a prožívejte nepoznané …

  Hygiena je absolutní priorita

  Ačkoli mnoho párů praktikuje sexuální hry, experimenty či jiné praktiky tzv. na přímo a bez ochrany, vězte, že to není vždy nejšťastnější volba. Minimálně byste se měli chránit z pohledu různých bakterií.

  Několik zásad:

  • Stimulace a dráždění jakékoli části vyžaduje čistotu
  • Nepřejíždějte s pomůckami ani rukama z,, otvoru do otvoru,,
  • Po sexuální aktivitě pomůcky vždy očistěte a uschovejte
  • Používejte pouze takové čisticí prostředky, které neničí vaše hračky a zároveň nedráždí na pokožce, většinou postačuje kvalitní mýdlo a voda

Máte podnět do diskuse? Můžete jím přispět do fóra pod článkem. Ať už máte nějakou otázku nebo máte odpověď na již položený dotaz. Můžete sem psát bez strachu z odhalení, protože diskuse je anonymní.

Bod G – kde ho najít?
5 (100%) 2 votes

Zanech svůj názor

TOPlist