Andrimax

Andrimax je produkt vyroben v České republice. Slouží jako už je zvykem na zlepšení slabé erekce, zvýšení sexuální výdrže a celkově libida. Tento doplněk, na to že je relativně neznámý má dobrou dostupnost v slovenský lékárnách. V naší recenzí se zaměříme na jeho složení a názory uživatelů, který s ním mají zkušenosti.

Tip pro Vás
Trpíte poruchami erekce a hledáte vhodnou náhradu za Andrimax? Zerex je skvělou přírodní alternativou pro léčbu slabé a nedostatečné erekce! Chci si přečíst o Zerexe 

Andrimax a jeho vlastnosti

  • zajišťuje lepší mikrocirkulaci v penisu
  • delší výdrž, síla i výkon
  • pevná a kvalitní erekce
  • zajišťuje správnou funkci psychiky
  • zlepšuje fyzickou odolnost
  • má vliv na tvorbu spermií
  • zlepšuje stav prostaty

Složení

Maca – Jedna z top rostlin na odstranění poruch erekce, zlepšení libida či zvýšení sexuální aktivitu stejně u žen než u mužů.

L-Arginin – Pouze relativně nedávno se dokázal vliv této aminokyseliny na neuroprocesy, které jak víme z velké části ovlivňují erekci.

Kotvičník zemní – Nebo také Tribulus terestris je je stejně jako maca jedním z pilířů léčby a prevence erektilní dysfunkce.

Saw palmetto – Má vliv na plodnost a celkově reprodukci. Také má silný účinek na močopudné účinky.

Muira puama – Při této bylince bylo dokonce provedeno několik výzkumů, kde byl jasně prokázán vliv na schopnost dosahovat erekci.

L-citrulin – Je důležitá látka při procesu prokrvení

Panax ginseng – Podobně jako citrulin se angažuje při lepším prokrvení orgánů, zároveň však významně ovlivňuje psychické funkce.

Ginko biloba – Do třetice látka, která se podílí na celkovém a zlepšeném procesu prokrvování.

Smilax officianalis – Známý už starým indiánům, který si ho cenili pro silné afrodiziálne účinky

Balení a cena Andrimaxu

andrimax
Andrimax najdete v modrobílém provedení.
Jedno balení obsahuje 120 tablet
Cena je 52 eur.

Složení jedné tablety:

L- arginin HCl                              640 mg
Tribulus terrestris – výtažek      574 mg
Maca – extrakt 10: 1                    480 mg
Saw palmetto – výtěžek 25%     240 mg
Muira puama – výtažek 4: 1      160 mg
L- citrulin                                     100 mg
Brusinka – výtažek 5: 1                80 mg
Panax Ginseng – výtažek 80%    60 mg
Ginkgo biloba – výtažek 24/6     20 mg
Smilax officinalis – výtažek 10: 1 12 mg
Vitamin E 50%                              24 mg
Koenzym Q 10                               10 mg

Andrimax erecta 5x25ml

andrimax erecta
Je verze přípravku zaměřena spíše na erekci než na libido obecně. V rámci tohoto provedení jsou i změněny jednotlivé složky v tabletě.
Cena erecta je 25 eur.
Jde o tekutou verzi.

Lepší varianta

Zerex Klasik

zerex-klasikZerex patří mezi nejznámější produkty, které se zaměřují na prevenci a přírodní léčbu problémů s erekcí. Blahodárně působí i na sexuální výdrž či chuť na sex známou jako libido. Díky typu Klasik můžete mít také vitálnější penis či pevnější a hrubší. Jeho účinek přetrvává až 36 hodin přičemž dávkování je velmi jednoduché – před sexuální hrou si stačí vzít jednu pilulku. Cena je pouze 720 kč. Jeho obsah složení je výhradně přírodního původu:

  • Maca, Sylibum marianum, Tribulus terrestris, L-citrulin, arginin a lysin
  • A další vitamíny a minerály

Jde o výhradně přírodní složení, které pravidelným a dlouhodobým užíváním nezpůsobí žádnou bolest hlavy a udrží Vaši sexualitu v pozoru!

Zkušenosti

Při hledání odpovědi na otázku, zda Andrimax funguje nebo ne, jsme neváhali projít různými internetovými diskusními fóry, abychom Vám mohli přinést co nejreálnější obraz o jeho funkčnosti. Bohužel pravda je spíše taková, že více než polovina lidí nezaznamenala žádné zlepšení erekce dokonce ani libida. Menší část se vyjádřila k Andrimaxu pozitivně, ale sami nevěděli uvést, zda jejich zlepšený stav byl zapříčiněn jeho užíváním.

Hodnocení

Andrimax má překvapivě dobré a kvalitní složení. Prakticky obsahuje všechny důležité látky a rostlinné výtažky, které jsou většinou základem úspěchu recenzovaného doplňku. A kdybychom se nesetkali s negativními názory uživatelů, rozhodně bychom Vám andrimax doporučili. Pravdou však je, že je více méně nefunkční. Můžeme si jen klást otázku, proč to tak je. My si pohrává se dvěma názory, první je že přípravek je až příliš překombinovaný a druhý – pravděpodobnější že deklarované složky a jejich množství opravdu nejsou součástí doplňku a tedy jednotlivých tablet. Pokud máte zájem o zlepšení Vašeho stavu, zkuste si raději přečíst recenzi například na Zerex.

Pokud hledáte dlouhodobé a přírodní řešení při problémech se slabou erekci, nedostatečným sexuálním apetitem či slabou výdrží, Zerex může být tím ideálním řešením. Jde o nejprodávanější doplněk na erekci!

Upozornění při Andrimaxe

Oporúčané dávkování jsou 4 tablety denně.
Prodejce tvrdí, že přípravek nemá vedlejší účinky a je nezávadný, neboť má kontrolu SÚKL. To s tím ale nijak nesouvisí. Také se ale hned na to vyjadřuje, že pokud máte alergii na některou složku, Andrimax neužívejte.
My Vám kvůli obecné bezpečnosti nedoporučujeme ani při srdečně cévních onemocněních.

Andrimax
Hlasujte

Zanech svůj názor

TOPlist