Afrodisiakum – přírodní pomoc pro lepší sexualitu

Afrodisiakum nastartuje Vaše libido

Afrodisiaka jsou známé již od dávných dob. Je to specifická magická moc chemických sloučenin. Tato magická moc spočívá v péči o libido žen a mužů. Afrodisiaka obsahují látky, které zvyšují sexuální pud a potenci.

Existují různé druhy afrodisiak, např. přírodní, přípravky ve formě kapek nebo tablet, dokonce i některé potraviny jsou považovány za přírodní afrodisiakum jako například ústřice. Cílem každého z nich je zvýšit chuť na sex.

Studie ukázaly, že užívání některých preparátů, inhalace či jejich natírání na pokožku, umožňuje zvýšení sexuální aktivity.

cokolada-afrodiziakum-620x350

Známé afrodisiaka

Španělské mušky, zvané také kantarid představují legendární afrodisiakum. Jen pár kapek stačí na to, abyste okořenili Váš sexuální život. Účinkuje okamžitě. Vyvolávají silnou erekce. Důležité je nepřekračovat doporučenou dávku, protože mohou způsobit komplikace, jelikož ve větších množstvích jsou jedovaté.

Skořice – kromě toho, že skořice je výborným způsobem ochucení jídel, představuje i přírodní afrodisiakum. A to především tehdy, když ji přidáte do svařeného vína. Již za krátkou dobu po konzumaci budete cítit Váš narůstající sexuální apetit.

Čokoláda – ano, i čokoláda je afrodisiakum. Díky látce zvané fenyetylamín navozuje sexuální vzrušení.

Banán – kromě toho, že jeho tvar připomíná mužský pohlavní orgán a je dobrou rekvizitou na vtipnou předehru, obsahuje také enzym bromelin, který skutečně podporuje mužský sexuální macaapetít.

Maca – nazývaná také peruánská modrá pilulka Vám dodá vzrušující energii, zlepšuje libido, působí proti depresím, zlepšuje fyzickou a psychickou výkonnost a má ohromující vliv na reprodukční zdraví. Další informace o Mac-e.

Ženšen– slouží nejen k posílení imunity, ale i zlepšení sexuální výdrže a léčbě neplodonosti, jak u mužů tak u žen. K výbornému preparátu obsahující ženšen jsme napsali recenziu- ZDE.

Shrnutí

Afrodisiaka jsou známy již od nepaměti. My jsme Vám dali typ na některé z nich. Překvapte svou polovičku netradičním večerem s vínem a skořicí, popřípadě si nakapejte pár kapek španělských mušek nebo sáhněte po náročnějším přípravku jako je MACA. Jak se říká sto lidí sto chuti. Je jen na Vás po čem sáhnete a čím si zpestříte sexuální život.

Budeme rádi, pokud se s námi o zkušenosti podělíte v komentářích. Komunikace je samozřejmě anonymní.

Afrodisiakum – přírodní pomoc pro lepší sexualitu
4.5 (90%) 6 votes

One Response

  1. Woody 12. novembra 2015

Zanech svůj názor

TOPlist